e-ticaret banka

selamlar,

bir e-ticaret sitesinde payu gibi eklentiler kullanılmadan, bankalar ile anlaşılabilir mi?

Bnakalar ile anlaşıldığında, her ödemede, paranın bankanın belirttiği hesaba yatabilmesi için nasıl bir geliştirme yapılacak site üzerinde.

Site opencart ile yapıldı. Banka ile anlaştıktan sonra bize vereceği bilgiler neler olacaktır.

biz iki öğrenci ya allah dedik girdik işe, bir bilen,eden varsa açıkalabilirse sevinirim.

şimdi şöyle aslında payu gibi siteler benim yaptığım her satıştan komisyon almakta.
Fakat ben direk olarak word,bonus gibi birden fazla kart geçerliliği olan bankaları bağlayabilirsem daha iyi olmaz mı?

Kişilere en fazla 3 taksit seçeeneği sunabilirim?

bu bankaların bana verdikleri api yi, site üzerine nasıl entegre olabileceğimi anlatan bir döküman olacak mıdır. Bu entegrasyon nasıl yapılabilir?
  • kozm  (18.07.16 23:11:02)
Bankalar pislik
Bankalar serefsiz

Ne kadar az muhatap olursaniz o kadar iyi.
Biz garantiden aldik, akbank 2-3 ay mal mal oyalandi ben de pesini biraktim oyle kaldi. Finansbank ise hic siklemedi ki bu bankalarin hepsiyle calisiyoruz normalde

Ek olarak her bankaya pos ucretinin yanisira anlasmaniza gore komisyon odeyeceksiniz.
Komisyon odemeyelim derseniz paranin hesaba gecmesi icin 35-40 gun bekleyeceksiniz

Taksit yapmak istediginde komisyonsuz olursa ilk taksit 35-40 gun sonra, sirali taksitler 30'ar gun arayla hesaba gececek
Komisyon odeyelim hemen hesaba gecsin dersen istedikleri komisyon neredeyse payu kadar olacak. Yillik aidati ve verecegin puanlari da ekleyince payu daha avantajli oluyor.
Ustelik ciron belli bir seviyeye geldiginde payu komisyonlari dusuyor.

Biz payu ile anlastik bugun yarin gecis yapiyoruz. Bence hic dusunmeyin
  • azizakin  (19.07.16 08:14:23)