Spotify ile ilgili birkaç sorum var. Bakabilir misiniz?

Merhabalar

Aylık 0.99'dan 3 aylık premium almıştım.

1. İstediğim şarkıyı dinlemek, kalitesini seçebilmek, offline dinleyebilmek, playlist ekleyebilmek dışında bir özelliğini bulamadım. Neler var tam olarak free versiyondan farklı olarak? Bir liste yapsak?

2. Gerçekten iyi diyebileceğiniz playlist'ler var mı? Ben bir tek kaan sezyum'un "Sevginin Gücü" playlistini biliyorum. (play.spotify.com)

Veya her türlü fikirlerinize açığın nasıl daha iyi kullanabileceğim hakkında.

1. Premium reklamsiz.

  • kuehles blondes  (18.07.16 21:11:22)
1.
- daha yüksek ses kalitesi
- çevrimdışı dinleme
- istediğin şarkıyı çalma
- istediğin kadar şarkı atlama
- reklam duymama
2. a) sözlükçülerin spotify çalma listeleri. b) gözat bölümünde spotify'ın kendi playlistleri var, bazıları cidden güzel (chill out brain ve targeted favorilerim) c) sevdiğin sanatçının hakkında bölümünde o sanatçıdan en az bir şarkının olduğu sürpriz playlistler de bulabilirsin.
  • sir gawain  (18.07.16 21:14:31 ~ 21:18:33)
ben sadece playlisti benim belirleyeceğim şekilde çalması için alıyorum. diğer özellikleri keyfine fazlasıyla düşkünler için. 10 liraya ciğer alır kedilere veririm daha iyi.

  • nugre tias  (19.07.16 00:08:11)