marmara uni yedek kayit listesi bilmemnesi

Başvurduğum bölümde birinci yedegim. Yarın ve çarşamba günü yedek listesindekilerin onkayit için dilekçe vermesi lazım diyor. Gidip enstituye veriyoruz bu dilekceyi, değil mi? Bir de kesin kayıt hakkı kazananların tamamı kayıt yaptirdiysa dilekçe falan doldurmanız anlamı var mi? Sitelerinde herhangi bu bilgi yok, bu söylediklerime akademik takvimlerine bakarak ulaştım. Üniversiteyi arıyorum sürekli meşgul çalıyor. Aynı şeyleri yaşamış, yaşayan birileri varsa fikirlerini alayım diye buraya yazıyorum.

merhaba, büyük ihtimal enstitüye dilekçe veriyosunuz. çok büyük ihtimal tamamı kayıt yaptırmamıştır. örn. ben 2 bölüm kazandım. Ekonomiyi bıraktım sadece pazarlamaya kayıt yaptırdım. çok büyük ihtimal girersiniz. bu arada enstitü göztepede fyi.

  • insan opusen hayvandir  (18.07.16 14:32:27)
Ben de birinci yediğim damdanakan :) bakalım ne olacak daha açıklamadılar. Zaten kaç kişilik yer açıldı onu açıklayacaklar herhalde sonra yedekler dilekçe verecek mesela 1.yedek vermediyse ikinci yedeğe geçecek vs

  • rodriguez2  (18.07.16 14:37:02)
Bugün yayınlanacakmış yedek kayida hak kazananların listesi enstitu sayfalarında. Telefonun ucundaki kız öyle dedi. Ben sistemde birinci yedek olarak görünüyorum ama kesin kayıt hakkı kazanan herkes kayıt yaptirdiysa (kontenjan beş kişi zaten) listede adım yazmaz sanırım, o zaman yarın dilekçe falan vermeme gerek kalmaz. Olayın mantığını anladım sanırım fhjddgh

  • damdanakan  (18.07.16 14:42:27)
Dilekceleri yarın kabul edeceklermis, bugün niye gideyim. Bi de benden başka yedek yok zaten. Birinci ve tek yedegim.

  • damdanakan  (18.07.16 16:02:27)
Şurada istatistik için açık kontenjan: 1 diyor. Yedeklerden kişi daha alacaklar demek oluyor bu, değil mi?

i.hizliresim.com

Yarın sabah ilk iş gidip önkayit dilekcesini veriyorum o zaman. Oldu ya la :)
  • damdanakan  (18.07.16 16:08:58)
Bir kişi daha*

  • damdanakan  (18.07.16 16:09:17)