[]

Yaşadığınız yerlerde toplanıp alevilere saldırmaya çalışan gruplar var mı?

Ben Ankara'dayım ama benim sülale Malatyalı. Paşaköşkü diye bir yerde oturuyor bir kısmı ama sünni bizimkiler. Orada aleviler yaşarmış, ben orada büyümeme rağmen bunu bilmiyorum çünkü ne fark eder. Bugün bir eliyle rabia bir eliyle bozkurt yapan tiplerin çarşıda toplanıp hadi paşaköşküne diye saldırmaya gittiğini öğrendim. Vali ve emniyet müdürü gelip sakinleştirip yolluyorlar. Hani şu 3-5 kişi bir araya gelsek direkt plastik mermi sıkan polisler var ya, onlar işte.

Sizde böyle bir şey yaşayan, gören oldu mu?


 
inanmayın millet yalan, iç savaş çıkarma hayalinde olanların yalanları..

Şunu bir dinleyin millet.

twitter.com

Darbe plani basarili olmadigi icin bir sonraki asamaya geciliyor. Azınlıkları kullanıp, SIDDETI ARTTIRIP IC SAVAS CIKARMAK isteyebilirler.
  • mytituaEd Yourvenom  (18.07.16 02:46:18 ~ 02:58:05) 
Armutlu, Tuzluçayır, Okmeydanı, Gazi, Nurtepe'ye polis destekli saldırılar oldu. Halkın örgütlü olması sonucunda püskürtüldü.

Örgütsüz bölgelerde ileride yaşanması daha muhtemel. Buraları kıramayacaklarını anlayınca diğer taraflara gidecekler.
  • sevgikusunkanadinda  (18.07.16 03:05:21) 
ben de dun gazi mahallesine gittiler diye okudum, bugun de bir iki video izledim. az once de kizilay'da zikir cekenlerin videosunu gordukten sonra aldiklari cesaretle her seyi yapabilirler diyorum. korkuyor insan.


  • fraise  (18.07.16 03:20:44) 
eksisozluk.com

Bunlar yalan diyen arkadaş şunun ilk girdisini okusun başından sonuna.
  • Adramelekhh  (18.07.16 05:56:56) 
eskiden beri aynı senaryo.
asker bizim bölge değil yetki alanımız değil der, polis önce göz yumar, millet gelir sağı solu taşlar, dışarıda gördüklerine saldırır, eğer ortam müsait ise bir ev basar/yakar/taşlar. (örnekleri çoktur.)
sonrasında polis gelir kahraman şekilde olası bir çatışma, iki grup arasında gerilim çıkma durumunu engeller. göstericileri sakinleştirip pışpışlar hatta utanmasa ekip otoları ile evlerine bırakacak.
ileri düzeyde provokasyon, kin, nefret var.
bu ülkede aleviler sevilmiyor.
ilk fırsatta alevilere yönelik korkutma, sindirme, kovma, öldürme politikaları gelişecek/geliştirilecektir.
şimdi uzun uzadıya dile getirsek; alevilerin anlayıp, alevi olmayanların
abartma mınagoyyim diyeceği şekillere gelecek mevzulardır.
  • seyduna6687  (18.07.16 09:39:09) 
evet tahrik var maalesef antakya armutlu


  • cirkiiin  (18.07.16 20:05:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.