[]

In-Ear kulaklık seçiminde yardım

Aşağıdaki üç kulaklıktan hangisi sizce? Yaklaşık 4 senedir Brainwavz M5 kullanıyordum ancak sağ tarafı bozulduğundan yeni bakıyorum. Dinlediğim müzik rock ağırlıklı.

Xaiomi Piston 3
15 USD
-
Xiaomi Hybrid
17 USD
-
Rock Zircon
12 USD

Teşekkürler.

 
Zircon kullanıyorum. Kendime de kardeşime de almıştım. Çok memnunum. Fiyatına göre inanılmaz bir kulaklık. İstanbuldaysan gel bir dene istersen.
Zamanında çok tereddütte kalmıştım bu hammerhead için. Çok beğendiğim bir kulaklık tip olarak. Bu fiyata farksız diyo adam onu da düşünebilirsin.

Bir site vereyim belki işine yarar. Audiobudget. Bu adamlar uygun fiyatlı kulaklıkları alıp inceleyip paylaşan adamlar. Şampiyon rock zircon du son baktığımda. Değişmemiştir herhalde. Bir bak bakalım.
  • Giovanni Pipitto  (17.07.16 19:51:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.