Henüz Türkçeye çevrilmemiş İngilizce Kitaplar Soruyorum

Merhaba,

Başlıkta yazdığı gibi sizin bildiğiniz, okuduğunuz henüz Türkçeye çevrilmemiş İngilizce kitapları soruyorum.

Dil öğrenmek için falan değildir. Gözden kaçan okumaya değer kitapları sayenizde bir hatırlamak ve sonrasında edinmek için. Az çok kendim bir liste yaptım sayılır ama sizden gelen öneriler çok güzel olur.

edit : liste diyince baya bir şey çıkarmışım gibi olmuş. kuş bakışı üç beş kitap onu da yazarım birazdan müsait olunca^^

İlk etap için :

D.Acemoglu and J.Robinson : Economic Origins of Dictatorship and Democracy
Robert Wright :The Evolution of God
Christopher Hitchens :The Portable Atheist: essential readings for the nonbeliever
Y.N Harari: History of Tomorrow (eylül 2016dan itibaren)
Peter Watson: The modern mind: an intellectual history of the 20th century
Peter Watson: Wisdom and strength, the biography of a renaissance masterpiece
Peter Watson: The German Genius
ve bu adamın diğer kitapları (sanırım çevrilmediler Ideas kitabı hariç)
Terry Eagleton: Illusion of Postmodernism (çevrildiyse affola)

vs.vs.

ronnie o'sullivan - running (otobiyografi)

tabi snooker ile az çok ilgileniyorsanız.
  • axl  (17.07.16 13:51:44)
infinite jest - david foster wallace

bi yayınevi artık türkçeye çevirir diye bekliyorum, bi yandan da sırf bu kitap için ingilizceyi ilerletmeye çalışıyorum
  • freebird5406_2  (17.07.16 14:05:47)
@qazaqwsx: senin yaptığın listeyi de burada paylaşırsan bizler de yararlanabiliriz.

  • burya  (17.07.16 14:10:00)