Yarin sabah nasil bir Turkiye'ye uyanacagiz sizce?

sb.

sizce neler degisecek? neler artik eskisi gibi olmaz? (olumlu veya olumsuz anlamda)
ya da degisen hic bir sey olmaz ve 3 gunde unutulur gider mi?

yani ne bileyim, mesela yillar sonra bile 80 darbesindeki gibi bu olayin belgeselleri filmleri cekilir mi? bu olayi konu alan diziler cekilir mi mesela 2040'li yillarda? adina binlerce kitap, roman vs yazilir mi 2050'lerde bile?

Sanırım bu sefer unutulmayacak kadar uzun sürecek.

  • bartholomew87  (16.07.16 04:53:39)
Daha sürecek gibi çatışmalar, unutulacak bir olay değil. Ölümlerin yanı sıra meclis bombalandı. Hani bize hep anlatılan sakarya savaşında top seslerinin meclisten duyulmasıydı. Şu anki vehameti ordan hesap edebiliriz.

  • desktopu  (16.07.16 04:57:57)
AK Partinin yerini fazlasıyla sağlamlaştırdığı bir Türkiye'ye uyanacağız.

  • dissendium  (16.07.16 04:58:32)
darbe başarısız olmuş gibi görünüyor. muhtemelen erdoğan gemi iyice azıya alıp başkanlık sistemine geçirecek. ondan sonrası bombok.

  • doxanikee  (16.07.16 05:07:59)
Ooo danistay ve hsyk bazi uyeleri de tutuklanmis. OH. bal-kaymak.

  • kuehles blondes  (16.07.16 05:08:31)