camilerden ezanlar selalar

Bu çok ucuz bi propaganda degil mi ya? Dinin ayaklar altına alınması gbi bir şey benim gözümde.Siz ne düsünüyorsunuz?

din yıllardır ayaklar altında değil miydi zaten?

hoşlarına gider, sever dinciler bu tür şeyleri. işleri güçleri gösteriş.
  • mahone  (16.07.16 02:07:29)
Bunlar yüzünden islamdan soğuyan bir sürü insan var. Komedi gibi yaptıkları. Sanki Halife Cihat'a çağırıyor insanları.

  • Dr_Stat  (16.07.16 02:08:49)
İnsanı dinden imandan edecekler, tiksindim resmen ya. Bu kadar cahil ve aptal insanı bir arada görmek zor, sabaha kadar da devam edecek diyorlar. Off...

  • Sulfoxaflor  (16.07.16 02:08:59)
din ne zaman istismar edilmedi ki.

turkiyenin tek kurtulusu, islamda reform ve islamin hiristiyanlik gibi sembolik bir rituel haline gelmesi.
  • baldur2  (16.07.16 02:09:10)
iyice ayaklar altına alındı diyim o zaman.Bi kisinin menfaati yüzünden olanlara bak.

  • Lola90  (16.07.16 02:10:28)
bizim ev caminin dibinde. ayaklar altına alınan da benim kulak zarım.

  • nickimin hakkini veremedim  (16.07.16 02:11:20)
"din elden gidiyor"

Çıkıp demedi mi Erdoğan bu dinimize yapılmış bir saldırıdır diye. Din elden gidiyor deyince IQ 0'lanıyor, sorgulamadan hemen saldırıya geçiyorlar. Bunlar da dini sömürmeyi çok iyi biliyorlar.
  • nawar  (16.07.16 02:11:31)
din budur, erdoğan da dini gerektiği gibi kullanıyor. islam tarihi bunlardan ibaret.

  • doxanikee  (16.07.16 02:13:18)