davetiye tasarımı ve renkler

arkadaşlar şimdi bişe yaptım da basit olanından.ama arkadaş renkleri soft yap dedi parlak çünkü diyor. maildeki ile normalde benim bilgisayarımda görünen renkler farklı. maildeki yani jpeg i telefonda açınca daha parlak çıkıyor renkler. şimdi hangisi normal bunun bu bir? bir diğeri soft nasıl yapıcam? gayet açık görünüyor renkler çünkü.

we.tl bilgisayarda böyle

diğer ekteki de cepten bakınca görünen.
hangisi gerçek?

renklerin farklı çıkmasının sebebi çalışmanın şu an cmyk renk uzayında oluşu...
rgb renk uzayı kullanan bizim teknolojik aletlerimizde bu nedenle farklar oluşuyor...

photoshop kullanıyorsan image>mode>rgb color yap öyle jpeg al (ama baskıya cmyk göndermen lazım)

başka program ise ona da yardımcı olabilirimm..

edit : ayrıca çalışma parlak felan değil...baskıda daha soluk çıkar de arkadaşına olmazsa bir baskı merkezinden örnek alsın..tatmin olur..
  • gkhT  (15.07.16 22:49:49 ~ 22:51:11)