[]

Raporluyken çalışmak

10 gün raporum var ancak son 3 gün halletmem gereken işler için gidebilirim. Hem şitketin ihtiyacı var gitmeme hem de işimi halletmem gerek. Sizce raporluyken işe gitsem mesai ücreti hakkım mıdır?
 
abi raporlusun otur oturduğun yerde ya. bu ne iş aşkı. gerçekten anlam veremedim.

mesai falan da vermezler. çünkü onlar kapitalist. sen işimi bitireyim diye gidersin o adamlar düşünmez bu adamın raporu vardı daha günü dolmadan geldi diye.

o yüzden boşver. yat işte.
  • bohr atom modeli  (15.07.16 19:30:50) 
Raporlu olduğunuz sürenin parası sgk tarafından yatırılır. Şirketiniz raporlu olduğunuz süreyi düşüp kalan kısmını yatırabilir.
Şirketinizin raporunuzu işlemesi gerekli.

  • eeb  (15.07.16 19:35:51) 
Yerinde olsam çağırsalar bile gitmezdim çünkü raporluyum. Çok önemli mutlaka yapmam gereken bir işse de evden yapardım.


  • zfr38  (15.07.16 19:37:49) 
@bohr dostum işi benden başkası yapamıyor maalesef, yanlış yaparlarsa ceza gelebilir.

@eeb kanuni olarak bahsetmiyorum hocam yani mantıken tatil günümde çalışıyorum ve işlerine yarıyor. Ayrıca sgk paranın 2/3 ünü veriyor.

@zfr38 maalesef evimde internet yok hocam. İnternet gerekli.
  • six packsiz  (15.07.16 20:14:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.