[]

gökçeada ve bozcaada

bu iki adada daha önce kalmış olanlardan kalacak yer tavsiyesi
alabilir miyim? :) özellikle gökçeada çok büyük gibi
en kalınası köyü hangisidir ki?


 
Geçen sene Bozcaada'da Güllü Konak Pansiyon'da kalmıştık. Konum olarak merkezde bulunuyor. Marina'ya bakıyor arka kısmı ve yine otel sahibinin bi restaurantı var, orada da indirim yapmışlardı. Şirin bi yer özellikle renk seçimi çok hoş, maviler içimizi açtı resmen. Otelde pek vakit geçirilmiyor yine de her şekilde katlanılır ama oraya geçmeden önce başka bi oteldeydik yalnızca Bodrum katındaki odalar boştu soğuktan duramamıştık yaz mevsiminde. Onun dışında aklıma dikkat etmeniz gereken bir husus gelmedi :)


  • hatsatse  (14.07.16 21:23:15) 
gökçeada da bademli köyü var bir sürü pansiyon var, çoğunluğu temizdir ve aileler tarafından işletilir. rezervasyonsuz gitseniz bile muhtemelen kapı kapı gezip içinize sinen bir yer bulursunuz. merkeze yakındır ve köyün arkasında ufak bir koy bulunur.
bir de uğurlu köyü var ancak burası biraz daha tutucu ailelerin geldiği bir köy ve burası merkeze daha uzak. ancak dibinde güzel denizi olan bir koy var.
bunun dışında zeytinliköyde de butik hoteller var; ama denize uzak.
genel olarak gökçeada da kalacağınız yerler denize uzak; ada büyük olduğu için. araba varsa sorun olmaz ama.
bir de gökçeada, bozcaadaya göre daha bakirdir. karış karış dağ bayır gezmiş biri olarak gökçeada derim :)
  • kerhaneci keke  (14.07.16 23:00:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.