tinder'daki sorunlu tipler

lan bu tinder nasıl bir ortam böyle? biriyle eşleşiyorum sanki kafasına silah dayamışım gibi zordan konuşuyor. birine buluşma teklif ediyorum üşenirim, uğraşamam diyor. bu salaklar burayı ne zannediyor? tanışıp buluşma sitesi değil mi burası? ben mi yanlış biliyorum?

Dişiyse ondandır.

  • Adramelekhh  (14.07.16 15:46:47)
@Adramelekhh erkek olacak değil ya:)

  • nothing in my way  (14.07.16 15:48:22)
Arz/Talep

Econ 101
  • ihanet kac kisilik  (14.07.16 15:50:19)
Ego şişirme yeri oldu o artık çalışma işleyişi değişti. Ne tipler değer gördü orada eşleşme sonucunda. Normal hayatta silik olan kişiler burayı kişisel gelişim yeri olarak kullanıyor.

  • fıytfıyt  (14.07.16 15:51:14)
sen hatayı baştan yapmışsın, bu ülkede tinderdan br sonuç mu bekliyorsun..

  • redeath  (14.07.16 15:51:31)
fotoğrafını ilk bakışta beğenmiştir sonradan inceleyince beğenmemiştir.

  • suicides underground  (14.07.16 15:52:05)
sokağa çıkıp sosyalleşmeyi dene. eğer bunu yapamıyorsan ve bu saçmasapan uygulamayı kullanmaktan başka çaren yoksa isyan etmen çok komik.

  • japan  (14.07.16 15:54:18)
abartmiyorum (ss atmaya usendim) 79 tane es var suan hic biriyle konusma ilerlemedi. selam sikiselim mi diye de yazmiyorum gayet normal konustum hepsiyle

yemin ediyorum turk kizlarnin agir gerizekali oldugunu bize ispatlamis program
  • seljax  (14.07.16 15:55:41)
seljax helal olsun baba 79 tane kizla eslesmek de buyuk basari ama hicbiriyle bulusamadiysan o da apayri bir basari tabii.

  • baldur2  (14.07.16 15:57:58)
@seljax doğrudur valla inanırım:)

  • nothing in my way  (14.07.16 15:58:25)
kafa tipler de çıkıyor da arada match olacan da konuşacan daa ölme eşeğim ölme

  • passion rules the game  (14.07.16 16:00:48)
Abi kadın erkek ilişkisi böyle bi piyasa. Onun sana ihtiyacı yok, senin ona ihtiyacın var. Ona yazan 50 tane adam var. Sen marketteki bi ürünsün onun için, seni seçmesi için götünü yırtmanı, kendini beğendirmek için çırpınmanı istiyor. Bu sadece tinder'da böyle değil, kadın-erkek ilişkileri hep böyle. Niye şaşırdın anlamadım.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (14.07.16 16:03:59)
Haha cok komiksiniz ya.

Bir suru sebep olabilir. Baskasiyla konusuyodur, sen yedektesindir. 79 tane matchin olduguna gore sen de ayni sekilde davraniyorsundur zaten.

Bir de turk erkekleri de tam mal ya, adami begenmiyorum geliyo instagramdan mesaj yaziyo ajdkdj oyle yuruyecegini filan saniyor. Diyorum neden instagram message requestlerim 2 iken 25 filan oldu :/

Ha bir de hemen konusup bulusunca cok bos tipler cikiyor. Kacmak icin bahane araya araya helak olmustum. En iyisi biraz konusmak.
Ha bir de hic cevap atmiyolarsa kaldir gitsin match i, ne ugrasiyosun ki?
Ben mesela msj attigimda cvp gelmezse 24 saatte, direkt match i kaldiriyorum. Kafama da takmiyorum.
  • kuehles blondes  (14.07.16 16:06:14)
Konuşma yapına bağlı, en baştan itibaren ilgi çekici olman gerekiyor. Sonuçta onların like ettiklerinin %90'ına karşılık geliyor Türkiye'deki erkek tindercıların sürekli like spree yaptığını düşünürsek. Talep bu kadar artınca ilk 3 cümleden bile elenebiliyor insan. Sorun Türk kızlarında değil onları putlaştıranlarda. Vakti zamanında Fun Run oyunun zar zor konuşulan chatinden bile 2 kızla tanışıp buluşmuştum. Ben Tinder'da hiç selamla girmedim konuşmaya şimdiye kadar. Hep bulmaca, zekâ soruları falan gönderiyordum direk internette cevabı olmayan. Devamı geliyordu zaten.

  • oddyseus  (14.07.16 16:32:47)
muhabbetin açmamış + kötü muhabbetini bertaraf edecek kadar yakışıklı da değilsin

napsın kız, sırf match oldunuz diye beğenmediği halde senle buluşmak zorunda mı?
  • ambrosia  (14.07.16 16:38:10)
Tanisip bulusma uygulamasi ama hepsiyle de bulusmak istemiyorlardir. suicides +1
Ya da ne bileyim..

  • stavro  (14.07.16 16:40:43 ~ 16:41:07)
beğenmemiştir. başta yakışıklı geldiysen bile sonradan ya fikri değişmiştir ya da muhabbetin leştir. ya da sadece egosu için kullanıyordur. her şey olabilir, takmayın kafanıza.

  • piremses  (14.07.16 16:44:56)
Bu ulkede psikolojisi duzgun adam/kadin cok yok kardes olanlar da tindera niye girsin. Kizlar trip atiyo vs de erkekleriyle iletisime girsen o da ayri bi mesele.

  • beriberi  (14.07.16 19:10:02)
Ortalama Kezban'ın arz talep dengesizliğiyle sarhoş olmasının doğal neticesi. Çirkinleri sola at, otomatik sıradan beğenme.

  • arnold schwarzeneger  (15.07.16 09:51:12)