bosch buzdolabını nasıl bilirsiniz?

evdeki arçelik 20 seneden sonra cortladı, aceleyle gittik bayiye bir bosch aldık yakın o vardı. afedersiniz altus'la arasında 1000 tl fark var neredeyse. hata mı ettik? kaliteli mi, bozulmasın sonra? TR'de de üretimi varmış sanırım millet şikayetçi onlardan. ben 1-2 yıl altus'la idare ederiz diye düşünüyordum ama bosch valla öküz gibi oturdu içime. ben nedense bu yan markaları çok seviyorum ya.

danke.

Bosch servisi çok çok kaliteli. Tüm beyaz eşyalarım bosch ya da siemens.

  • ThomasJefferson  (14.07.16 14:09:09)
Sen simdi bosch aldin cok para verdin ve rahatlamak istiyorsunya, rahatla o zaman:)
Bosch iyidir, bizde de camasiri var, saat gibi... Pisman etmez.. Hayirli olsun, senden sonra ölsün..

  • alttaraf  (14.07.16 14:13:38)
güle güle kullan. iyidir bosch.

  • sutlu nescafe  (14.07.16 14:13:56)
altus ne ya. aldım mı adam gibi marka al.. iyi yapmıssın bosch.

  • sizofren06  (14.07.16 14:17:09)
valla sağolun yoksa valla içime oturdu ya hayat pahalılanmış rezalet ya hala şu an şaşırmış vaziyetteyim yuh ya yuh

  • passion rules the game  (14.07.16 14:19:46)
Bizim bosch kazanlı ütü düştüğünden çok pahalı parçaları değişti beş kuruş vermedik.

  • ThomasJefferson  (14.07.16 14:22:35)
altusla bosch karşılaştırılır mı yaw, iyi etmişsin tabiki

  • vecihi ile fikret  (14.07.16 14:40:54)
Bosch ürünlerine 7 yıl garanti ve parça desteği sunuyor.

  • ThomasJefferson  (14.07.16 14:46:34)
Eski beyaz eşyalar gibi 10larca sene dayanmasını beklemeyin ama piyasadakilere göre en iyilerden biridir.

  • kartallar yuksek ucar  (14.07.16 14:48:34)
Herkes çok iyi demiş ama bizim dolabımız 2 yıllık. boschtur iyidir diye aldık ama gece vakti anormal sesler çıkarıyor(buz kırıyormuş) her defasında eve hırsız girdi diye panik oluyoruz. Ayrıca sebzeler çok çabuk pörsüyor.

  • bego  (14.07.16 17:17:04)
çok doğru karar vermişsiniz biz çok memnunuz bosch dan servisi kaliteli ürünleri kaliteli doğrusunu yapmışsınız.

  • basond  (14.07.16 17:18:49)
Icin rahat olsun bosch makineler, dolaplar vs gayet saglamdir. Biz bi eseklik yapip indesit bulasik makinesi aldik ucuz diye iki yila cortladi. Ailemin evindeki bosch makine 20 senedir calisiyor.

  • beriberi  (14.07.16 19:24:27)
arada o kadar fark olması çok normal, bosch birçok markaya göre pahalıdır.

tr üretimleri ve alman üretimleri var, hangisini aldınız bilmiyorum ama verdiğiniz paranın karşılığını alacağınızı düşünüyorum.
  • sabirstone  (14.07.16 19:39:21)
evimde onuncu senesini dolduran buzdolabı markası. gayet iyi bilirim.

bütçe uygunsa de kodlu olanlardan al, yoksa tr üretimleri de hiç kötü değil.

buzdolabı 7/24 çalışan bir alet. bu yüzden kalitelisini ve tasarruflusunu almakta fayda var. sürekli çalışacak bir motor düşün, ne kadar güçlü olursa o kadar seyrek çalışıyor. ne kadar verimli olursa da o kadar az ısınıyor. dolayısıyla ömrü uzun oluyor. üretim yerinden ziyade, kaliteli serilerinden birini al, uzun süre sorunsuz kullanırsın.
  • babilbaligi  (15.07.16 09:52:39)