[]

balayı için oda süsletme

oteli arayıp böyle bir ricada bulunmalı mı?
 
balayı odası yok mu otelin?
Yok ise söylenebilir diye düşünüyorum.

  • karsinin aksisi  (14.07.16 07:25:56) 
rezervasyon yaptırdığında balayı suiti istiyorum dediğinde hepsi süslüyor zaten odayı. normal oda tuttuysan arayıp yaptırabilirsin ama benec çok kötü süslüyorlar odayı. havludan kuğu yapıyorlar :)


  • sarlatan  (14.07.16 07:34:22) 
Otelden otele değişiyor sanırım. Balayı çifti olarak tuttuğumuz otel odası süslenmiş, aperatif ve şampanyamız bizi bekliyordu. ertesi gün odaya kahvaltı geldi.

otelle konuşun bence.
  • teknikekip  (14.07.16 08:38:22) 
oha balayı odası süslü mü oluyo ahahaha :D ben bi meyve bi şampanya biliyorum


  • la noix  (14.07.16 11:16:09) 
@la noix Süsten kasıt yatağa gül yaprakları ve ördek gibi çarşaftan bir şey yapmışlardı bize.


  • teknikekip  (14.07.16 11:27:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.