Budapeşte-Ljubljana

Merhaba,
Orta Avrupa turundayım. Seyahatimi son olarak Budapeşte-Ljubljana yolculuğu yaparak sonlandıracağım. Fakat eurogo'dan sorgulama yaptığımda 2 kişilik otobüs bileti için 155$ gibi saçma bi rakam çıktı. Üstelik 4 buçuk saatlik yolu 9 buçuk saatte gidiyormuş. Bla bla car'a baktım. Orada da yarın için uygun koltuk yok iki kişilik. Araç sahiplerine de yazdım umutsuzca ama belki cevap gelir. Neyse baya zora girdi bu iş de az önce çaresizce uber'i indirdim. Pek bilmiyorum olayını da sizce ne yapmalıyım? Gecenin bi yarısı kafam çok karışık

39 euroya tren var gozukuyor hocam? tek kisi 39 euro

  • kassiopeia  (14.07.16 01:40:56)
Hadi ya! Eurogo'da niye gostermedi acaba? Link alabilir miyim?

  • the feel good  (14.07.16 01:42:24)
Uber sehir ici taksi diyelim. Sadece millet kendi arabaisni filan kullaniyo. Senin isine kesinlikle yaramaz.
Tren baktin mi?

ve ljubljananin blablacar i prevoz.org dur. Aklinda bulunsun. Site slovence ama az bucuk anlarsin. Yoksa google translate zaten.

Ayrica atiyorum viyanaya gidip, ordan gexebilirsin. 15€ Filan viyanadan mesela blablacarla.

Ayrica araci sitelere bakmayin,
Forumlara filan bakin.
  • kuehles blondes  (14.07.16 01:42:47)
www.mavcsoport.hu

ben buradan yarin diye baktim ama tarihinizi bilemiyorum
  • kassiopeia  (14.07.16 01:43:13)
Abi nasil yetistin anlatamam bileti aldim heyecanla asagiya resepsiyona ineyim de print ettireyim sunu

  • the feel good  (14.07.16 02:09:58)
:) iyi yolculuklar!
yalniz macaristan uluslararasi biletlerin aslini istiyor mutlaka, gidince biletinizi ofisten alin mutlaka internet bileti ile seyahat etmeyin..

  • kassiopeia  (14.07.16 02:18:53)