ilk buluşmada dönerciye götürmek

süslenip puslenmıssın, kız da aynı sekılde tirl tiril.

Döner seviyorsun ve bir büfeye girip döner yemeyi teklif ediyorsun.

İlk bulusmada caiz mıdır?

samimi bir başlangıç ama tiril tiril olmaz o işler.

iki veya üçe kısmetse.
  • islergucler2  (13.07.16 21:35:07)
yakisikliysan : "ayy ne tatli bi cocuq ya, icinden geldigi gibi davraniyor, rol yapmiyor, ne gzl ya <3 "

yakisiksizsan : "ayy ne odun herifmis ya, ilk bulusmada benii donerciyee goturduuu hhmmsss :( "

cevap : tipinle alakali bence. yakisikliysan hersey caiz, rahat ol.
tipsizsen eger, istersen agzinla kus tut, istersen dunyanin en romantik ortamini ayarla nafile..

not : birazdan buraya "tip hersey degil tamam miiaa!?!" diyen kizlar gelir, bakma sen onlara. arkadas cevremin yuzde 80'ini kizlar olusturuyor ve bizzat gozlemliyorum erkeklere karsi tavirlarinin tipe bagli olarak nasil degistigini.. mesela "bn hayatta raki icemem, igrenc" diyen kizin nasil bir anda rakici oldugunu kendi gozlerimle gordum :)
  • wagner love  (13.07.16 21:36:23 ~ 22:08:59)
benim icin caiz de, kiz icin caiz degildir. cik, olmaz.

  • no christ requires  (13.07.16 21:37:06)
Gereksiz aksiyon olur bana göre . Hiç mı döner yemedin Yani? Sırası mi dönerin

  • nucleon  (13.07.16 21:39:02)
ilk buluşmada tavuk makarna vs yapan kafeler oluyor ya oralara götürün bence. sonra kahve içmeye gidersiniz ya da alkol bilemedim.

  • nice tnetennba  (13.07.16 21:40:55)
O da döner seviyorsa niye doğru kişi olmasın...
Caiz değildir.
Görüntü pek hoş olmasada ilk bulusmada şaşalı restorantlar da pek mantıklı değil bence.
  • qxgviper  (13.07.16 21:40:58)
ben dürümcüye gitmiştim ilk buluşmada, niye öyle yaptık onu da bilmiyoruz. bence kafe tazı bir yere gidin.

  • devorgilla the gunslinger  (13.07.16 21:44:37)
Ilk buluşmada nereye gidildiği benim için çok önemli. Karşındaki insanın nerelerde takıldığını, zevklerini, beğenilerini anlıyorsun. Çok hoşlanmadığım, ama yine de şans vermek istediğim bir çocuğun beni ilk buluşmada Kadıköy'de nargile kafeden bozma berbat dumanaltı bir alkollü mekana götürmesi sonucu çocuğu bir daha hiç aramamışlığım var mesela. Dönerci de olmaz. Döner sevmem, dönerciler de genelde pis kokan, havasız, kalabalık bol gürültülü mekanlardır. Televizyonda power türk açık olur falan. Hani senden çok hoşlanıyosam ses etmem gelirim ama yine de içimden bi "dönerci neymiş ya" derim. Az hoşlanıyosam zaten direkt -50 puan. Döner çok seviyosan kızdan ayrılınca ye. Ben de alışveriş çok seviyorum o zaman sırf ben seviyorum diye ilk buluşmada İstinye Park'a gidip vitrin bakalım.

  • ambrosia  (13.07.16 21:48:01)
yakisikliysan : "ayy ne tatli bi cocuq ya, icinden geldigi gibi davraniyor, rol yapmiyor, ne gzl ya <3 "

yakisiksizsan : "ayy ne odun herifmis ya, ilk bulusmada benii donerciyee goturdu hhmss :( "

+1
  • freetakilir  (13.07.16 21:50:50)
tabiki hayir.

  • all girls dream  (13.07.16 21:51:13)
dönerciye göre değişir mesela uludağ iskender, peçenek döner gibi bir yerse olabilir.

  • gezegen olan pluton  (13.07.16 21:58:35)
Bayramogluna gidin bari

  • condom kurşunu  (13.07.16 22:26:22)
@wagner love haklı beyler

Gerçekler acıdır ama bu işler böyle
  • ofkeyle kalkanin yerine oturan yazar  (13.07.16 22:39:08 ~ 22:39:28)
hesabı alman usulü yaparsak lüks dönerciye gideriz elbette ahahaha. çok pis bir yer olmadıkça git istediğin yere dostum. pizzacı olabilir mesela.

  • sporty  (13.07.16 22:48:28)
"süslenip puslenmıssın, kız da aynı sekılde tirl tiril" tiril tirilken büfeye gitmeyek yahu, ben köşebaşında köfteci arabasında da, kokoreççide de yerim sorun o değil ama ilk bulaşma inceliği kalmıyor.

  • niye ama  (13.07.16 22:51:38)
Büfe dediğin cidden bufeyse, yani sokağa atılan tabureler falan varsa ilk buluşmada olmaz tabii. Konusulacaklar vardır falan, o yüzden sakin bir kafe bile olur. Yoksa yıldönümünde cigkofteciye gitmiş insanlariz neticede, dinle beni sen.

  • piremses  (13.07.16 23:33:49)
kötü intiba bırakır

  • limoncello  (13.07.16 23:36:29)
nucleon +1, olabilir de ama niye yani?

  • rubenanyukov  (13.07.16 23:54:02)
wagner +1

  • toua tokuchi  (14.07.16 00:04:32)
Gereksiz

  • mutlusismankedi2015  (14.07.16 03:24:37)
wagner love arti 1. zaten ambrosia da wagner lovein dedigini onaylamis. yakisikliysa sorun degil, tipsizse bir daha bulusmam diyerek.

  • baldur2  (14.07.16 03:37:23)
Ilk bulusmada lahmacuncuya gittik (kız tarafı olarak ben istedim) 2 yıldır da evliyiz. Yine de tavsiye etmiyorum.

  • physcos physcos  (14.07.16 04:09:42)
wagner love +5

son zamanlardaki en katıldığım tespit.
  • la rana  (14.07.16 05:06:30)
tiple ne alakası var yahu, kız bir şekilde bu buluşmayı kabul ettiyse tipini de kabullenmiştir zaten.

ha diğer türlüsüne de haddini bildirmeyi bilin bir zahmet, gene siz yaratıyorsunuz onları.
  • piremses  (14.07.16 08:05:30 ~ 08:39:57)
Kız beni götürse OYHŞ der gömerim ama ben "hadi gel sana bi kaşarlı dürüm ismarleyim. hınzır seni" demem. Döner hep orada, döner hep seni bekliyor. Acelesi yok.

  • naberabi  (14.07.16 08:15:51 ~ 08:17:31)
Ben de tiple ilgisini anlamadım açıkçası. Zaten buluşmayı kabul etmişse tip testinden geçmişsin demektir, tipi baştan yeniden mi inceleniyor?

Dönerciye gidildiği için sorun olmaz, hatta güzel olur bence. Buluşmalara "Yemeği, içeceği, ıvırı zıvırı çabuk aradan çıkaralım. Ne yapacaksak ona yönelelim, bunlarla zaman kaybetmeyelim" diye bakıyorum ama büfe kısmı garip geldi. Daha doğrusu büfe var, büfe var. Beşiktaş'taki Define Büfe güzel mesela, orada oturulur yenilir ama herhangi bir yerinden hemen hamamböceği fırlayacakmış gibi köhne duran büfeler de var. Yine de riskli bir tutum, kişiye göre değişir. Yaz günüyse kafenin birinde oturacağıma, elimize bir şeyler alır, çimleri olan bir yerlerde ya da bir parkta oturarak yeriz. Yaptığın iş "dürüm, lahmacun gömmek" bile olsa hem çok samimi, hem çok romantik, hem de eğlenceli olur. Hem kafedeki gibi uzak uzak, karşı karşı durmazsın, daha yakınında olursun, karşındakini hissedersin. Hoşlanıyorsan zaten karşındaki hareket edip yakınlaşıp uzaklaştıkça heyecanlanırsın, için gider. Daha güzel bence büfeden.
  • aychovsky  (14.07.16 08:53:04 ~ 08:58:11)
+wagner,

yılın cevabı olabilir bu. oylama olsa oy veririm o derece.
  • tendra van case  (14.07.16 15:06:41)
En azından istanbul için konuşayım, o kadar uygun fiyatlı, klas sayılabilecek ve janti mekan varken kızı dönerciye götürüyprsan kalıbına sıçayım senin. Kız olsam kredi notu D-- veririm.

  • thunderlips  (06.09.16 01:46:06)
@thunderlips her duyuruyu hortlatarak ne yapmayı amaçlıyorsun. bu nasıl bir çılgınlık.
korkuyorum lan :(

  • naberabi  (06.09.16 08:10:23)