nba formaları parasına değiyor mu

store.nba.com

şuna almak istiyorum ne zamandır. ama 400tl gibi bişey fiyatı. replikasını daha ucuza bulmak mümkün ama istemiyorum öyle bişey. sizce değer mi alınır mı

bu formanın aynısı hatta vince carterlıydı oda arkaşımda çakması vardı 10 tl filandı. bu eski bi forma koleksiyon değeri olduğu için 400 tl filan yoksa normali 150 tl filandır. 2002 yılının forması bu.

  • xu  (13.07.16 19:05:28)
Bence lükse girer. Ancak bu almamalısınız anlamına gelmez çünkü bu göreceli bir durum.. Lüks harcama olarak bir formaya 400tl verebiliyorsanız bence alınır. Vince Carter'ın Toronto forması cidden hoş olur eski olduğundan. Ancak elzem şeylerden kısıp alıyorsanız değmez.

edit: bu arada out of stock.
  • qazaqwsx  (13.07.16 19:12:20 ~ 21:12:49)
alınır tabi. begendinsn ya da özel ilgin falan varsa.

  • all girls dream  (13.07.16 19:44:15)