[]

Çok bilindik bir ilahi(?) arıyorum, bilen?

Allahümme salli ala Muhammed diye gidiyor sadece. Bu kadar.

Youtube'da hep salavatlar var. Allahümme salli ala ve seyidine Muhammedin nebiyyil diye teravihlerde vs giden. Ondan bahsetmiyorum. Benim dediğim sadece:

"Allahümme salli ala Muhammed" olan.

Hatta belgesellerde, programlarda falan kullanılıyor sanki kutsal topraklar temalı.


Nedir bu? Bilen?

 
şu olabilir mi?

www.youtube.com

not: atayızım :)
  • sir gawain  (13.07.16 16:38:45) 
@sir gawain

Yok hocam bu değil. Hiç hareketli değil benim dediğim, çok sakin bi şey. Bütün sözü de "Allahümme salli (arada hafif bi es var) ala Muhammed"

not: Ben de goygoycuyum saygı duyarım hjsdj :) Aklıma takıldı ondan sordum.
  • hincaluluc  (13.07.16 16:41:25) 
Oh be buldum. Biraz daha sözü varmış yalnız yanlış hatırlamışım. Yusuf İslam'dan :)

www.youtube.com
  • hincaluluc  (13.07.16 16:44:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.