Bodrum mu antalya mi?

İkisinin de konsepti her şey dahil olacak. 4 kişi gidiyoruz erkek arkadaşım ve iki arkadaşımız daha. Beyler yorulmayip tüm gün dinlenmek istiyorlarmis.

Antalya'ya daha önce hiç gitmedik, Side taraflarına baktım ama handikap su; erkeklere oda vermiyorlar. 2 arkadaşımız da erkek. Sadece bir iki otel bulabildik eli yüzü düzgün ve erkek kabul eden. Arkadaslarimizman biri de 1 hafta için kişi başı 2000 lirayı geçmesin dedi. Yer secenegi iyice daraldı. Antalya'da çıkıp gezelim desek gezilecek yer var mı, onu da bilmiyorum. Denizini bilmiyorum.

Bodrum'daki otellerde erkek kabul etmeme sorunu yok sanırım. Tek handikap daha önce gitmiş olmamız. Yukarda bahsettigim arkadaşımız aynı şekilde 'oraya daha önce gittik' dedi. Diğerleri ne düşünüyor, tam bilmiyorum. Sevmistık de hepimiz daha önce bodrum'u.

1 haftadır yer bakmaktan gözlerim şasi oldu; artık bugün karar vermemiz lazım. Bir tek bakinan da benim. Bu verilere göre siz hangisini önerisiniz? Otel önerisi verseniz de olur.

Neden her şey dahil ve sadece bu iki yer diye soracaklara not: arabayla gitmeyi kimse istemiyor zira uzun yolda araba kullanabilen tek kişi var. Onun tatili ölüyor. Bu iki yer havaalanına yakın. Lazım olursa gittiğimiz yerde kiralarız dedik. Her şey dahil isteğinin sebebi de 2-3 gün otelden çıkmayıp dinlenelim. Canımız sıkılırsa çıkarız düşüncesi.

bodrum'a gidin, farklı farklı bir sürü bölgesi var.

alternatif olarak dalaman'a inin, çevredeki yerlere bakın. kişibaşı günlük 300 lira gibi bir bütçeyle kral olursunuz kral :)
  • evde liyakat kalmamis  (13.07.16 14:31:14)
Antalya, Kemer.

  • teknikekip  (13.07.16 14:32:34)
kemer'de gecenin 2'sinde 34 derecede beyin kavurmayı tatilden değerlendirirsen kemer. o kadar sıcaklara alışık değilsen bodrum, en azından esiyor.

  • baba jo  (13.07.16 14:36:04)
Gecen sene bodrumda alkoclar la boutique'e gitmistik. Havasi cok guzeldi. Hic bunaltici ve nemli degildi. Esiyordu hatta. Denizi de guzeldi. Otelin kendisi de cok guzeldi. Yemekleri ozellikle sahaneydi. Fazlaca da sakin bir otel.

Bu yukarida yazdiklarimdan sonra antalya'yi dusunuyorum da :sick:

Bu sene denizli tatil yapamadim ya, icimde kaldi, uzdu bu soru beni :(
  • yuzır  (13.07.16 14:37:19 ~ 14:37:46)
her şeyi bırak bu zamanlarda antalyanın sıcağı çekilmez kesinlikle bodrum antalya ancak ekim gibi düşünülebilir bence, sıcağın yanında nem çok fazla ve rahatsız edici. Bodrumda gitmediğiniz bir yere gidin

  • limoncello  (13.07.16 14:42:10 ~ 14:43:20)
geçtiğimiz hafta bugün bodrum'da son günümü geçirip antalya'ya geçmiştim.

bodrum bodrum bodrum ve tekrar bodrum.
  • eeb  (13.07.16 14:50:10)
Dochebag, dün bakarken orayı ben de çok beğendim de arkadasin bütçesini aşıyor işte. Bir de orda da tek erkek almıyorlar sanırım.

  • fraise  (13.07.16 15:08:49)
bodrum +1

  • seyduna6687  (13.07.16 15:18:29)
dalaman :)

  • coldnick  (13.07.16 15:46:46)
Dalaman tarafı değil; gidildi oraya da daha önce. Suyunu çıkarttık sayılır. Sadece bu iki yere bakıyoruz.

  • fraise  (13.07.16 15:48:17)
her şey dahil konseptinde her zaman antalya daha iyidir, ama sıkılıp da otelden çıkarsanız genelde bir şey olmaz yakınlarda.
Bodrum da ise şehir gayet güzel, oteller pek iyi değil, aynı kaliteyi almak için daha fazla ödemek gerekiyor bodrum'da

  • michael_knight  (13.07.16 18:13:16)
panpa bodrum eser, antalya esmiyor. bodruma gittik biz 2 sene önce bu otele gitmeyin.

eksisozluk.com

geçen sene antalyaya gittim bu otele gerçekten iyiydi bu oteli öneririm sana

www.etstur.com
  • xu  (13.07.16 18:46:05 ~ 18:53:11)
xu, antalya'daki o otel 2 erkek oda alimini kabul ediyor mu? hayatimda bu kadar sacma bir sey gormedim ben. 4 kisiyiz. 1 cift kisilik yatakli oda, bir de tek oda iki yatak olan bir oda rezervasyonu yaptirmak istiyoruz. kabul edilmiyor cogu yerde. deli olacagim.

  • fraise  (13.07.16 19:00:42)
iyi de 4 erkek degiliz. ben kadinim. erkek arkadasim ve 2 arkadasimizla daha gidiyoruz. totalde 3 erkek 1 kadin oluyoruz.

  • fraise  (13.07.16 19:10:58)
@fraise haa pardon o zaman ya bu tavsiye ettiğim otel alabilir bence sizi arayıp sorun bi.

  • xu  (13.07.16 19:28:43)