bi anda kilo verdim

yani çok garip anasını satayım. hayvan gibi yiyorum. yani hayvan gibi dediğim ekmekle falan normal tabak tabak yemek yiyorum. kahvaltımı da öğle yemeğimi de akşam yemeğimi de düzenli olarak yiyorum. ama kollarım ve bacaklarım inceldi durduk yere. kaslarım eridi heralde aq. ama niye oldu bu birden? çok rahatsızım bu durumdan. spora gidecek bütçem de yok şu an. evde ne yapabilirim bu kol ve ayak kaslarını tekrardan eski durumuna getirmek için? zayıflayan yerlerim buralar sadece. noluyoruz arkadaş ya..

doktora gidip bir check up tan geçin. zamanı gelmiş

  • interview with the vampire  (13.07.16 11:23:07)
hocam yaşım 22 ya. zamanı geldiyse boku yedik.

  • rajaz  (13.07.16 11:24:33)
kactan kaca dustun? ne kadar sure icinde?

  • jimicik  (13.07.16 11:25:10)
hayır korkacak birşey yok. belki gizli şeker vardır. annemde de böyle bir durum söz konusu oldu. ondan diyorum.

  • interview with the vampire  (13.07.16 11:25:37)
çok su içme, sık sık idrara çıkma varsa şeker olabilir

  • giggs  (13.07.16 11:28:27)
kilo olarak belki 2-3 kilo falan vermişimdir. 1 ay içinde. 70-71 olmam lazım. şu an belki maksimum 66'ya falan düşmüşümdür. bilmiyorum eczaneye gidip ölçüleyim.

kolum ve bacaklarım inceldi ama. çok net farkettim onu. hatta kız arkadaşım ve ailemden 1-2 kişi daha dedi. kolların bacakların bi incelmiş küçülmüş diye. moralim feci bozuldu ya. spora da gidemem şimdi. evde napsam bilemedim.
  • rajaz  (13.07.16 11:28:39)
kan testi yaptır mutlaka sağlık ocağında yapıyorlar bildiğim kadarıyla kesinlikle ihmal etme derim ben.

  • kassiopeia  (13.07.16 12:05:45)
birinci derdin kilo vermenin hastalikla ilgili olup olmadigini anlamak olmali. diyabetin belirtileri arasinda cok su icme, cok idrara cikma ve ani kilo kaybi var. bir kan testi yaptir once. gerisi daha kolay emin ol. agirlik calisip kas kutleni artircan. bol bol da protein tuketicen. body weight exercises/training/workout diye aratip evde kendi vucut agirliginla yapabilecegin seylere bak.

  • jimicik  (13.07.16 12:08:24)
Ben ocakta 77den 70'e indim 3 ya da 4 günde. Gözlemlediğim kadarıyla sadece yağ gitti. Ben de merak ediyorum bu iş nasıl oluyor çünkü ben de deli gibi yiyorum.

  • Adramelekhh  (13.07.16 12:24:15)
anormal kilo artışı ve düşüşleri hastalık belirtisi olabilir.

2-3 kilo vermek çok sıkıntı değil, zaten insan bir kaç öğün yese-yemese o kadar yapıyor. Ancak kilo veriş şekliniz sizin de garibinize gitmiş. Arkasını bir arayın... Kafanız rahat eder.
  • kartallar yuksek ucar  (13.07.16 12:29:28)
İstemediğiniz düşüşler kilonuzun %10'undan fazlaysa sıkıntı o zaman başlıyor diye okumuştum bir yerde. Aslını bulursam koyarım.

  • piremses  (13.07.16 12:41:28)
6 ay içinde istemsiz %10 kayıp doktor gerektiriyor.

  • Lim5  (13.07.16 14:10:20)