yuruyeyim mi? nasil yuruyeyim?

Ya benim bu ara acayip sevgili yapasım var. Böyle de söylenmez biliyorum. Cinsel bi açlık değil de kalbim atsın istiyorum. Hayatım cidden katlanılmaz. Yani normal, standart adamı bile çileden çıkartacak bi hayati nevrotikliklr psikotiklik arasındaki çizgide bi i yana bi diğer tarafa sarkan gibi sallanan haleti ruhiyemle ha oldu ha olacak gayretiyle zor bela surukluyorum.

Bikaç haftadır tanıştığım biri var. O da ben gibi kpss ye hazırlanıyor. Bütün sene tanismamisiz, Keşke tanışsaydık. Bi de aynı okuldan mezunuz, İki alt dönemim. Bi sürü ortak arkadaş. Bugün kafam yerinde değildi pek. Ders çalışamadım doğru düzgün. Yine de bu çocukla konusabildik. Bana eti cin verdi fhhfdsg

Bi önceki duyurumda sevimsiz bi olaydan bahsettim. Şimdi yarın dershaneye gitsem saçma sapan mevzular dönebilir, gitmesem bu arkadaşla muhabbeti ilerletemem. On gün sonra herkes yoluna gidecek zaten. Ölü yatırım mi? Ama çok tatlı ya. Ehe ehe diye gülüyor sürekli. Yengeç burcu <3 ben de balığım, süper ikili olabiliriz, di mi? Facebook'tan ekledim, paylastiklarina baktım. Kafası da çalışıyor gibi az çok. Ya ben sürekli birilerinden hoşlanıyorum, öyle patetik bi sevgi açlığı içindeyim. Bi sevgilim ya da düzgün bi flirtum olsa rahatliycak gibiyim. Hayat acımasız, soğuk ve zalim, haksız ve hain bazı insanlara.... Azıcık romantizm kendime getirecek gibi beni.

Ehe ehe diye gülüyor, zararı dokunmaz bana di mi? Napayım? Yarın dershaneye gidip sağlam bi bağlama çekeyim mi? Mutlu olmak, sevmek sevilmek istiyorum. Bana şans dileyin.

İyi geceler.

yürü tabi ya durduğun hata. ama bebe senden hoşlanıyo mu sence?

  • cekilmis gayfe  (13.07.16 00:35:35)
Ikidir tek taraflı attı kalbim, Bu sefer tutturacak gibiyim. Valla birlikte mutlu mutlu gireriz sınava. Ne güzel olur.

  • damdanakan  (13.07.16 00:36:30)
Hoşlanıyor bence. Konuşurken titriyor, muhabbet açmaya çalışıyor. Arada orama burama bakıyor.

  • damdanakan  (13.07.16 00:37:20)
o zaman yapış ağzına bi anda şoka girsin. sonra bir şey söylemeye gerek kalmaz :))

  • cekilmis gayfe  (13.07.16 00:38:16)
balıkmışsın bu iş olur <333 xd
bu arada sayın damdanakan bağlama nedir, nasıl çekilir. açıklama lütfen.

  • japan  (13.07.16 00:39:00 ~ 00:39:21)
dehşete kapıldım resmen. yani kpss'ye hazırlanıyorsun ve bu ilginin tamamen açlıktan geliştiğinin de farkındasın ama buna rağmen yürümeyi ciddi ciddi düşünüyorsun. sence gerçekten hoşlanıyor musun? kendin diyorsun yahu "hayatım çok kötü gidiyor, sevilmek istiyorum" diye. bu tip durumlarda insanın değerlendirmeleri, yargıları falan sapıtıyor. senin göstergelerin "yürü" diyor da, göstergelerin doğru çalışıyor mu hele onu de? gençsin daha, eti cin verenlerin çok olur. bence kafanı çok bulandırma. sınavına gir. kendi hayatına odaklan. duyurularından az çok biliyorum sıkıntılarını, ben senin yerinde olsam şu an ecnebilerin deyişiyle kendi shit'imi together eyleyip ondan sonra eti cin kovalardım. şu an pek de kendi isteğinle yönelmediğin bir ilişkinin sorumluluğunu almak bundan 9 ay 1 yıl sonra falan çok daha fazla şey kaybettirebilir, canını daha çok sıkabilir.

ha tabii herkesin hayatına kimse garışamaz, bazı insanlar belki de zor durumda yanlarında biri olunca daha çabuk atlatıyordur, onu bilemem. ben kendi gördüğümü ve düşündüğümü söylüyorum. şahsen aşık olmadan, gerçekten çok sevmeden bir ilişkiye yanaşmam. temel sağlam olacak. yok benim derdim günü unutmak, biraz pohpohlanmak, can sıkıntısını geçirmek diyorsan sen bilin, yardır istiyosan. ama bugün 1 mutlu olursun yarın 3 üzülürsün. adeta alköl, fuhuşturucu gibi. başta oo çok güzel ama sonra ne bok yedim ben oluyo. fazla hikmetine şeyapmamak lazım.
  • der meister  (13.07.16 00:40:11)
yarın dershaneye git, boş bırakma.10 gün de kalsa uğraş derim. onun eti cin ikramına karşılık sende eti tutku(kıps kıpslı) ve kahve ısmarla,oradan yürü işte. bol şans

  • MtKrt  (13.07.16 00:40:59)
Denemeden bilemezsin. O heyecanı ve kalp ritmini yaşamak seninde hakkin.kapat sol şeritten tam gaz devam.

  • vi veri veniversum vivus vici  (13.07.16 00:41:32)
Göstermelik bi şey olmayacak ya. Ama bi sevgili açlığı var, bulduğumu kapacak durumdayım. Bu da bana çok insanı geldi aslında. Kendi shitimizi ille de tek başımıza mi together etmek gerekiyor. Omuz çıkacak birileri olsa fena eeeeyyy der meister? Niye yalnız kalalım sürekli :)

  • damdanakan  (13.07.16 00:44:16)
Eti tutku iyi fikir. Ben çözemediğim soruları sorarım diye düşünmüştüm dhjy

  • damdanakan  (13.07.16 00:46:15)
yaa yurumelisin bence. hicbir sey kaybetmezsin ki en fazla bu da olmaz. bi centik daha atarsin mazlum kalbine ( arabeske niye bagladiysam gece gece). tutku da iyi fikirmis tuttum. guzel gelismeler olsun bizi de haberdar et :)

  • in vino veritas  (13.07.16 00:54:35)
Sertab erener bile elli yaşında "Kendime bir daha şans diliyorum. Mutluluk diliyor, aşk diliyorum" diye şarkı yapıyor, Benim neyim eksik........

  • damdanakan  (13.07.16 01:00:09)
Yürü yaa ne olacak. Hem hoslaniyor gibi de diyorsun ne guzel iste. 10 gun sonra herkesin yoluna gidecek olmasini falan simdiden dusunme bence. Iliski olmasa da romantik bi flort bile iyi gelir insana. Hem belli olmaz ne olacagi. Bol şans

  • aquarium  (13.07.16 01:34:38)
ben de her sınav döneminde birine aşık olurum. öss'ye girerken de, her vize final döneminde de periyodik olarak değişik kişilerden hoşlanır onlara kafalar bir iki oynaşır sınav dönemi bitince bırakırdım. yapmayı tasarladığın şeyde bi sakınca yok ama çocuğun sana ilgisi yoksa iyice çökersin. gözünü seveyim gidip de "ben senden hoşlanıyom ehe" deme. çocuk "ben seni arkadaş olarak görüyorum damdanakan ehe"yi yapıştırırsa tam sınav öncesi senin için hiç hoş olmaz bence. zaten naif bir insana benziyosun. direkt açılma ama çocukla fingirdemende bir sakınca yok akskskj

  • ambrosia  (13.07.16 01:46:33)
Yok ya açılır miyim hiç? Açılacak bi şey yok zaten, olsa da acıkmam, şartların olgunlastirir, Doğru sinyalleri verir, yolunu yaparım. O kadar saf mı görünüyorum ya iki gündür tanıdığım adama "Ben senden hoşlanıyorum ehe" diyecek kadar dvhhg

  • damdanakan  (13.07.16 01:50:01)
"burcu yengeçmiş ben de balığım süper ikili olucaz bana eti cin verdi ehe ehe diye gülüyor" fln yazmışsın daha nası saf durucan ki ahsjaksm

  • ambrosia  (13.07.16 02:01:09)
Çok tatlış, yürü sen yürü bence de :)

  • Lim5  (13.07.16 02:07:28)
Şişman kızların cat fight ı güzel olmaz ama izlenir gene de. Çamurda güzel olur ama bunların dövüşü. Soruya cevap: o iş olmaz. Neden mi? Üç ay sen flört edeceksin de, adam sana çıkma teklif edecek de, sen kabul edeceksin. Bu şişmanlar bide çirkin kızlardaki ego kimsede yok. Hep mi prenses modu on. Böyle böyle kafayı yemişsin. Azcık bohem olun, gamsız olun,relax olun. Sen o elemanı bağla. Ben de bütün duyurularında iltifat manyaa yapayım seni. Ahanda risk budur

  • hasmetizm 2046  (13.07.16 07:47:23)
bi önceki duyuru için inş parayı vermemişsindir beğenmeyen gitsin -.-
yengeç erkekleri tatlıştır ama yürürsen de ilerde çok güvenme seni dünyanın en güvenli yerinde hissettirir gider başka kızları öber. fiii.

  • freya  (13.07.16 09:24:35)
yürü damdan, olursa ekime kadar.

  • piremses  (13.07.16 09:27:33)
Sen ankaraya gelmiyor muydun. Y lisans , kpss filan daha zamana ihtiyacin var gibi gibi

  • bnmzz  (13.07.16 10:35:57)
arkadaş gönlün her çarptığıyla olmuyor biliyoruz, ama ya beraber çarparsa? karşılıklıysa kaptırıp git bile bence.

all in. ağzından öb.
  • evde liyakat kalmamis  (13.07.16 10:42:51)
ben seni hep erkek diye düşünmüştüm niyeyse, şaşırdım.
ayrıca kendinin ve duygularının bu kadar farkında olman ne güzel, takdir ettim, imrendim :)
yürü gitsin, olursa ne güzel olur.
  • şubatsonrası  (13.07.16 11:10:06)
Görünce gülümse,selam ver, yanındakiler yabancı değilse yanına git.Mal değilse anlar.
Bazı kişiler hoşlandıkları anlaşılmasın diye istemsiz olarak soğuk davranıyorlar.Bu hataya düşme sakın.

  • turkuaz  (13.07.16 11:38:44)
Bugün atağa geçicek dün geceki kadar coşkun hissetmesem de. :)

  • damdanakan  (13.07.16 12:11:12)
Gecicem*

  • damdanakan  (13.07.16 12:11:25)
Bütün gün beraberdik ama benim kafam yerinde değil ya. İki kelimeyi bi araya getiremiyorum, söyle dört dörtlük bi bağlama çekemedim yani. Dersanede olunca da ayrıca geriliyorum. Ama oradayken öyle mal mal takilicaz gibi geliyor. Orada kendimi hiç rahat hissetmiyorum çünkü.

Çocuk bayağı istekli benle konuşmaya ama ben çok tutugum. Ortam kaynaklı kendimi surekli baskı altında hissediyorum. Bi de böyle otuz sene kimseyle konusmamisiz gibi her boku anlatmaya çalışıyoruz birbirimize. Sohbet çok kopuk ilerliyor.

Bugün de tostundan verdi bana dgjugcs
  • damdanakan  (13.07.16 20:47:16)
alt metini yüklemiş tost diyerek. dedim ama sen beceremen bu işi. kaçacak bu çocuk. şatgan gibi yeni sevgili ifşası yapamıcan.

  • hasmetizm 2046  (13.07.16 21:40:25)
Çocuk çok tatlı, saf da benim hiç halim yok galiba ya. Hele de dershanede kimseye bağlama falan çekesim gelmiyor, öyle enerjimi alıyor o mekan. Gönül isterdi ki satgan gibi yeni sevgili ifşası yapayım. Neyse sınavdan sonra bakıcam artık.

  • damdanakan  (13.07.16 21:44:56)
Arayı cok ta soğutma dan bekle ama. Beklemekten sıkılmasin:)

bugün arkadasim sozlendi sevindirik oldum ya. Evde kaldik givi birşey.Zira anamin dedigi gibi tursunu kursam para etmez :) kadin hakli galiba ya.
  • vi veri veniversum vivus vici  (13.07.16 21:54:38 ~ 21:55:57)
Yok yine irtibata geçerim, Gel birlikte çalışalım falan derim de o salak yere gitmek istemiyorum

  • damdanakan  (13.07.16 21:56:30)
sadece dersane sınırları içinde mi konuşabiliyosunuz ya? dersane çıkışı bi yerlere gidelim falan de bişiler de.

  • balkanlardangelensogukhavadalgasi  (19.07.16 11:41:58)
noldu sonuç? hırt. ne olacak.

  • hasmetizm 2046  (19.07.16 23:09:49)