Kaliteli düz renk t-shirt nerden alınır?

Düz mümkünse hiçbir arma vs. olmayan t-shirt nerden alınır? Bugüne kadar genelde gömlek giydim. Hangi markalar iyidir.

H&m,zara,lcw.. lcw'nin basic tişörtleri ucuz ve kaliteli cidden.

  • archery  (12.07.16 20:58:21)
decathlon domyos marka t-shirt ler, hem ucuz (10-15 lira) hem de %100 pamuk, modeller şekilsiz, yazısız tek renk.

  • gezegen olan pluton  (12.07.16 21:12:16 ~ 21:12:41)
(git: 1079445)

  • kobuzchu kiz  (12.07.16 21:14:39)
mümkünse bu duyuruyu silmesen :)

  • rakicandir  (12.07.16 21:33:17)
yıllar önce bayrampaşa'da rastgele bir mağazadan düz v yaka siyah tişört almıştım. fit kesim. neyse, ben o gün sıradan bir tişört aldığımı zannediyordum ama öyle değilmiş. bu tişört kaşkorse denen bir kumaştan yapılmış. üzerime giydiğimde öyle güzel oturuyordu ki millet body mi yapıyorsun, off süper falan diyordu :) evet yapıyordum ama öyle offf'luk bir vücudum yoktu kesinlikle. normal bir tişört giydiğimde benzer tepkileri almadım hiç.

neyse bu tişörtün olayı kumaşındaydı sanırım. normal bir kaşkorse de değildi. biraz daha kalınımsı idi. yazın terleten cinsten değil ama. ne bileyim abi, efsane oturuyordu vücudu daha derli toplu gösteriyordu, sihir gibi :)

çok giydim o tişörtü, yıprandı baya sonra çöpe atmak zorunda kaldım. benzerini çok aradım bulamadım. loft'ta falan kaşkorse tişörtler var ama aynısı değil. dediğim gibi o daha kalın bir kaşkorse kumaştı.

bu da böyle bir anımdı. işin uzmanı varsa nerden bulurum bu kaşkorse tişörtlerden bir ses versin :)
  • juninho77  (12.07.16 22:17:55)
@rakicandir
duyuruyu silmem tamam

  • amusan  (12.07.16 22:19:37)
daha dün erkek arkadaşımla beraber mavi'den aldık. hem fiyatı uygun hem de kaliteli. her kumaştan her kesimden her renkten var.

  • ruhen hastayim ben  (12.07.16 22:20:13)
teşekkürler herkese baya seçenek oldu bir anda aklımda :)

  • amusan  (12.07.16 22:21:22)
h&m den alırım ben. 20 tl oluyor tanesi.

  • tosunpasa  (12.07.16 23:40:36)
gap v yakalari super indirim yakalarsan affetme

  • kaiserr76  (13.07.16 00:21:35)
united colors of benetton'da da bulabilirsiniz.

  • solskjaer  (13.07.16 11:01:37)