AVM-Mağaza Alarmlarını Öttürmek ?

Trajikomik olacak biraz ama ben ister istemez bir çok mağazaya girerken evet girerken mağaza alarmlarını öttürüyorum ve doğal olarak çıkarken de ötüyor,oralı değilmiş gibi yapıp olay yerinden uzaklaşıyorum tabi ama rezil olmamak için artık mahalledeki kipa'ya gidemez oldum :/

İlk kez başıma cepadaki kipa'da geldi,çıkarken öttü alarmlar güvenlik geldi tamam dedik çıktık. Memlekete döndüm orada da öttüm. Lcw,de facto,teknosa,gold mağazalarının hepsine ötüyor yine alarmlar. Koton,h&m,decathlon da sıkıntı yok mesela. Ulan çıldıracağım ya abi neden ötüyor bu alarmlar ? Üzerimde alarmı unutulmuş bir şey olduğunu sanmıyorum,unutulmuş olsa ötmek için mağaza mı seçiyor bu alarm? Alarm yutmuş da olamam :d acaba cüzdandaki kartlar mı ötüyor diyorum,cüzdansız g
rmeyi denemedim daha hiç,ama komple kıyafetlerimi değiştirdim bigün en aşağı 2 yıllık eski kıyafetlerimi ayakkabıları giydim gittim lan yine öttürdüm alarmları :(
İçimi döker gibi oldum ama var mıdır önerisi olan,aynısı başına gelen ?

BONUS : www.facebook.com son çare böyle yapmayı düşünüyorum

Bir ara bende de oluyordu ve cüzdanımdan kaynaklandığını anlamıştım. Bazı mağazalar cüzdan ve çantaların içine gizli alarm denen bir şey koyuyormuş,onu da cüzdanı/çantayı aldığın yerde halledebiliyorsun.

  • archery  (12.07.16 18:44:52)
Benim de cüzdanımda gizli alarm varmış o ötüyordu.

  • Lim5  (12.07.16 19:33:56)
Etiket alarm yutmus olabilirsin belki de. Yazdiklarindan sonra baska secenek kalmamis. :)

  • isott  (12.07.16 21:51:10)
sürekli kullandıgın bir seyin icin, orn. canta, cuzdan, vb. öldürülmemiş ya da az öldürülmüş bir alarm etiketi var. öten yerlerden birinde deneme yaparak bulabilirsin. örneğin cüzdan varsa sadece cüzdani geçir. ürünü bulunca da mağazadan rica edersen öldürürler o alarmı.

  • helenart  (12.07.16 22:40:33)
bi yerinde etiket var iste bulcsn onu. benim cok sevdigim bi kazagim vardi icinde garip bi yerde etiket varmis otuyodum her yerde.

  • xenophobe  (13.07.16 00:06:13)
Cüzdanı inceleme altına aldım,her ötüşümde yanımda o vardı mutlaka,ne kadar kıyafetlerimi değiştirsen de cüzdanı ayırmadım yanımdan. Fakat cüzdanda 3-4 senelik yani önceden ötmezken aktif mi oldu birden :d

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (13.07.16 00:48:05)
cüzdanın içinde bi kağıt gibi bişey varmış o ötüyomuş.

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (19.11.16 22:48:55)