Yanlış Numaraya Kontör Yükleme

Yarım saat kadar önce denizbank'ın internet şubesi üzerinden annemin telefonuna tl yüklemesi yapayım derken bir numarayı yanlış girdim ve haliyle para başka bir numaraya gitti. Durumu düzeltmenin bir yolu var mı, varsa nedir?

Bana aynısı oldu, yüklenen numarayı aradım bi teyze çıktı, durumu anlatmaya çalıştım ama anlamadı, ne yüklemişsin, hııığ?? diye diye bıktırdı, daam deyze daam dedim kapattım. Seninki anlar belki, ara.

  • baba jo  (12.07.16 17:09:27)
Aramaktan zarar gelmez, belki iş bilen makul birisidir, şöyle göndereceksiniz diye tarif edersin, size yollar 1-2 lira eksikle (transfer için hala ücret alıyorlar sanırım). Ama yok ben anlamam derse yapacak bir şey yok.

  • sevgikusunkanadinda  (12.07.16 17:13:46)
ben olsam bi arardım.

  • elorelia  (12.07.16 17:22:27)
numarayı aradım ama otomatik mesaj cevapladı sanırım kullanımda olmayan bir numara. ya da en azından aktif olarak kullanılmayan kapalı bir telefonun içinde hat. soğuk su içeceğim galiba paranın üzerine...

  • just a little faith  (12.07.16 17:27:01)
geçmiş olsun herhangi bir yolu yok. bence annenizin numarasını rehberinizden direk kopyalayarak kullanın veya uygulamada varsa kısayol olarak ekleyin numarayı. belki bundan sonrası için faydası olur diye söyledim.

  • golgi aygıtı  (12.07.16 17:53:31)