KOPYA duyurumun silinmesi?!

oha la. "yasal acidan sorun olusturabilecek icerik" diye silindi simdi. ne alaka? hakli bir neden mi bu? buna gelene kadar yasal acidan sorun olusturabilecek neler tartisiliyor burada. saskinim.

NOT: DUYURUMU SILEN MOD! benimle iletisime gecersen sevinirim. lutfen.

ayrica buyrunuz: www.eksiduyuru.com

zaten duyuruda da telegraph'in resmi sitesinden alinti yapmistim. onlar da mi yasadisi is yapmis yani? bu ne kendini bilmezlik diye cikisacagim simdi, cikismiyorum.

  • letheavendangered  (12.07.16 14:22:38)
evli olmayanların sevişmeli duyurularda silinsin.
zira şerri hükümler uyarınca yassah.

  • seyduna6687  (12.07.16 14:29:09)
Su duyurunun modları allah saniyor galiba. Bizim millete koltuk verince got kalkma egilimi gosterir. Kusura bakmayin ama gotleri kalkmis bunlarin.

  • pinman  (12.07.16 14:34:32)
gelen mesajda hangi moderatörün sildiği yazıyordur. afişe et, linç edelim..

  • nrmnm  (12.07.16 14:51:48)
yok artık ya. bu insanlar mod olunca mı ergenleşiyor yoksa ergen oldukları için mi mod oluyor anlamadım.
bu arada artık mod nicki verilmiyor, moderasyon sildi diyor.

  • cekilmis gayfe  (12.07.16 14:58:41)
nein mod notu da yok ismi cismi de yok. resmen keyfilik.

  • letheavendangered  (12.07.16 15:05:34)
duyurunun kuralları tck ile belirlenmiş değil. bir şey suç olmasa bile yine de duyuruda silinebilir.

  • scars dont fade  (12.07.16 15:30:38)
tamam tamam biz hallettik. yanlislikla silmisler. belki geri gelir duyuru.

  • letheavendangered  (12.07.16 16:15:35)