Parmaklarımı hakereket ettirmeden duramıyorum. Neden olur ki bu?

Ellerimde ki eklemleri hareket ettirmeden duramıyorum. kıtlatma gibi değil de yumruğu sıkıp bırakma gibi. özellikle de baş parmağı sürekli sağa sola oynatmayınca rahatsız hissediyorum elim uyuşuyormuş-katılaşıyormuş gibi geliyor. ama işin kötü tarafı uzun süre bu hareketleri yapınca eklem yerleri acımaya başlıyor artık. neden olabilir acaba kireçlenme mi başladı yoksa başka bi rahatsızlık mı?

Takıntı haline getirmiş olabilir misiniz acaba?

  • ruh i tibbiye  (12.07.16 12:00:45)
@ruh i tibbiye
aklıma yatıyo aslında çünki kiraçlenmeye,karpat tünele felan el ile ilgili bulabildiğim rahatsızlıklara baktım hiçbirine tam uymuyor. stresten olabilir mi ki acaba?

  • genc irisi  (12.07.16 12:13:55)
Huzursuz bacak sendromunun elde olanı gibi geldi bana sanki. Nöropatik ağrı falan da olabilir. Takıntı haline gelmiştir falan diye riske etme bence mutlaka görün bi doktora.

  • gocumanirabbim  (12.07.16 12:33:01)