[]

Toptan kuruyemiş işinde olan var mı? Fiyat konusunda danışmam gerek

Lüks kuruyemiş (fındık içi, Antep, kaju, badem) 25 liraya aldım bi tanıdık vasıtasıyla, en baştan bu fiyatı verse kimseye danışmazdım burada. Tanıdığım, arkadaşını aradı 18 lira fiyat verdi, hem şaşırdım hem sevindim. Tamam dedim sen al ben senden alayım. İki gün sonra aradı, geçen senenin fiyatıymış 25 tl diyor alayım mı dedi ben de al dedim. Fakat sıkıldı canım hafiften. 18 tl geçen senenin fiyatı mı sevgili toptancılar :)?
 
Daha bugün Gimat'a uğradım toptanda 22 lira. Perakendede 25 normal. Geçen seneyi bilmiyorum.


  • babilbaligi  (12.07.16 08:54:28) 
50 kilo toptan sayılmaz mı :)


  • buffy de vampir sayılır  (12.07.16 08:59:13) 
Hayır, toptan burada (genelde) ton ile oluyor.


  • babilbaligi  (12.07.16 09:03:54 ~ 09:04:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.