[]

İzmir'e uygun uçak bileti nasıl alınır?

İzmir'e 22'sinde ki Cuma gününe denk geliyor, uygun uçak bileti arıyorum ancak işten olacağım için en erken 18:00 - 19:00 uçağına binebilirim. Bilen eden varsa bir el atsın çünkü en ucuz 145 lira var. Baya pahalı değil mi?
 
Onurair'a baktınız mı? Ben geçen hafta 90 liraya buldum


  • fuzzy olmak istemistim  (11.07.16 20:26:33) 
Cuma akşamı için 145 uygun kaçmış bence. Cumartesi sabahın köründe gitme durumunuz varsa daha uyguna yakalanabilir.


  • innatedesire  (11.07.16 20:35:41) 
nerden izmir'e gideceksin birader? roma'dan mı? urfa'dan mı? amsterdam'dan mı?


  • mr.goodcat  (11.07.16 21:02:47) 
istanbul'dan gideceğim.


  • the coolest dude  (11.07.16 21:44:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.