Hyundai i10 Neden Tercih Etmeyeyim?

Selamlar,
Bu duyurumuzda 100.000kmde,
27.000 Tl
Hyundai i 10'un 2010 model, otomatik vites, benzinli modeli kötülüyoruz :)

Evet park sıkıntısı pek yok, evet yol tutuşu iyi vs ama negatif tarafları?

İlk aracım olacak, otomatik vites iyi mi kötü mü tam karar veremiyorum. bence sonra manuel zor gelir diye kötü.. Ama ya yokuşlar? :(( bu aracın çok yakması dışında başka nesi kötü?

Bu fiyata ne aliim? Corsa var aklımda ama yine bilemiyorum:/

bu kasasını bir arkadaşım kullanıyor, gayet memnun. ben de 2015 modelini kullanıyorum. yakıt tüketimi dışında memnunum.

  • inheritance  (11.07.16 17:02:01)
tipi çok çirkin ???

  • ihaleli batak  (11.07.16 17:03:09)
27 bine alabilcegin en iyi araba yine o. Uc kuruz fazla ver sunu al mode: on Honda jazz alsana uc bes fazla verip sgsgsvsv

Ayrica sahsi tavsiyem cinsiyeti bilmiyorum ama azcik soyle vurdummu inleten kutur kutur araba olsun dersen mitsubishi colt al derim. Corsayla i10u ustuste koyup bagajinda sallar, ustune bi de jazzi manita niyetine pastaneye goturup limonata ismarlar :/ mitsubishi <3 ben
  • hailtothethief  (11.07.16 17:09:00)
Hyundai i10 güzel araba. Hyundai'nin duyduğum iki sıkıntısı var :

* çok yakar, özellikle otomatik vitesse...Bunu hesaplarsınız, uyarsa alırsınız. Listesinden 1-2 lt fazla alın. 100 km'de 9 lt yazıyorsa siz 10-11 hesaplayın.
* 100 bini geçtikten sonra kaporta dökülmeye başlar. Yeni i10, i20'de nasıldır bilmiyorum.
  • kartallar yuksek ucar  (11.07.16 17:09:57)
Bu arada hem ilk aracım olacağı için hem de zaten param olmadığı için 25-30binlik bişey bakıyorum. Bunj model önerileriniz için yazdım, yani daha eski bir araç manuel vitesli bi araç, daha tipsiz bi araç olabilir.

Dandik olduğunu biliyorum mesela ama micra da bakıyorum?
Uzun yolda kullanmiicam, şehiriçinde sadece..
Ayrıca tip önemli diil.
  • jimjim  (11.07.16 17:20:33)
www.sahibinden.com

Usenmedim bak. Su arabayi vura kira 30a alirsin. Sonra bana dua edersin. Daha donanimlilariyla arasinda 3 5 bin lira oynuyor. 35bin lik arabada start stop mu olur abi sdfsgsgs. Neyse nacizane tavsiyem olsun. Ciddi manada bak derim ben
  • hailtothethief  (11.07.16 17:29:12)