sünnet hakkinda

Merhabalar. 4 aylik bir oglum var. Doktor sunnetini 1 yasindan once yaptirmanizi tavsiye ederim dedi. Ben de fazla ayaklanmadan simdi yaptirayim diyorum. ne dersiniz? Konu ile ilgili tecrubeli olanlar ya da fikir verecekler?

ben de hemen yaptırma taraftarıyım.

  • kaputt  (11.07.16 16:12:43)
havalar biraz serinlesin öyle yaptır hacı.
ağustos sonu veya eylül gibi.
erken yaptırmak bence de avantajlı.
  • seyduna6687  (11.07.16 16:37:07)
hemen yaptır.

  • 1adam  (11.07.16 16:41:49)
hiç sünnet ettirmeme gibi bir seçenek söz konusu değilse hemen yaptırın. abd'de doğumdan hemen sonra yapıyorlar.

  • microfiction  (11.07.16 18:57:45)
yaptırman o çocuğun kişiliğine karşı saygısızlığındır. vücut bütünlüğünü kendi inançların gereği bozup canlı canlı kendi yavrunu kestirmek nedir? biraz insanlığın varsa, azıcık sevgin varsa oğluna karşı yaptırmazsın...

  • ucan spagetticanavari  (11.07.16 19:00:09)
@uçan canavar alemsin hakkaten:) kolunu kesmeyecez

  • demirr  (11.07.16 19:05:33)
Simdi sünnet meselesini acikliga kavusturalim. Kökünden kesmiyoruz. Bkz:ironi

  • demirr  (03.02.17 00:56:03)
sünnet yaptıracaksanız ya şimdi yaptırın ya da 3-5 yaşını pas geçip ilkokulda falan yaptırın. Fallik döneme denk gelirse kastrasyon(hadım) korkuları ortaya çıkabilir aman dikkat.

bu arada buradakilerin söyledikleri de haksız değil. Ben oğlum olursa sünnet ettirir miyim emin değilim, çok zor bir karar. (kimisi için değil, sanırım sizin için de)
  • rodriguez2  (03.02.17 01:00:19)