Tazminat Davası

Bu gün aldığım kutu ayranın içinde yeşil tuhaf bi şey var.Üstelik baya da büyük ama çıkarıp bakmaya cesaret edemedim :( şimdi ben bu firmaya tazminat davası açabilir miyim? açmaya değer mi?

abd'de olsan zengin olmuştun. burada bir şey çıkmaz..

  • nrmnm  (11.07.16 15:00:03)
hiç mi şansım yok ya :(

  • doksanaltmisdoksan  (11.07.16 15:03:09 ~ 15:03:18)
İspat edebilir misin ? Şahit var mı ?

  • nikex  (11.07.16 15:06:55)
evet var. hala bakamıyorum ama küf gibi bi şey olduğunu tahmin ediyorum.herhangi bir laboratuvar testinde benim sonradan atabileceğim bi şey olmadığı kanıtlanmaz mı zaten? çok susamıştım bakmadan koca bir yudum aldım boğazım hala bi tuhaf :(

  • doksanaltmisdoksan  (11.07.16 15:13:25)
hocam bu kadar para derdine düşmeyin. dava açarsın, adamlar ceza falan da alır ama ne için tazminat alacaksın? maddi ya da manevi bir kaybın mı var?

  • himmet dayi  (11.07.16 15:29:10)
bence manevi bir kayıp var, iyi bir avukatla neler neler çıkarılır altından..

  • safepassage  (11.07.16 15:50:04)
türkiye'de manevi kayıp diye bir şey yok çok ciddi bir olay olmazsa. tazminat davasında kazanacağın max para, hastaneye eğer boğazın-miden için gittiysen onun masrafları olur. amerika'da durum biraz daha farklı tabii, ama burası tüsiad'ın dizayn ettiği türkiye cumhuriyasıdır maalesef.

  • workers of all world  (11.07.16 16:21:18)
adamın kolu gidiyor zor maddi/ manevi tazminat veriyorlar. içtiğin şeyden küf çıksa kimse takmaz.

  • cabiday  (11.07.16 16:37:37)
Bence denemeye değmez. O yeşil tuhaf şeyi anlamadan içseydin o zaman değebilirdi. sikayetvar sitesine girin bakın böyle zibillen şikayet var zaten.

  • Tutkun  (11.07.16 16:45:21)
Çok zorlarsan en fazla yeni bir ayran alırsın :p

  • kartallar yuksek ucar  (11.07.16 17:02:28)