ne lan bu portekiz seviciliği

niye herkes portekizli bu akşam? herkes fransızlara saydırıyor. fransa'nın nesi var la? gayet de severim fransa'yı. ben inadına fransa'yı tuttum bu akşam.

Fransa'yı sevmem ben. Racist french jokes diye arat googleda, hepsi ezberimdedir.

  • gunde 3 litre kola icen adam  (11.07.16 00:53:10)
Portekizin futbolu itici ama fransızlar daha itici. Bir de ronaldonun sakatlanmasini da katınca... almanyayi çok bala eledikleri için yenilmelerini istedim ben. Zaten sevmem hirbolari

  • glamdr1ng  (11.07.16 00:53:48)
İzlanda daha fazla haketti. Bala göte kupa kazandılar. Bilmiyorum seveni neden seviyor... Gerçi Aziz Yıldırım'ı bile sevenlerin olduğu dünyada Portekiz'in desteklenmesi o kadar da şey gelmemeli.

  • la rana  (11.07.16 00:56:05)
Futboldan anlamam ama fransizlari pek sevmem:)

  • stavro  (11.07.16 00:59:33)
Benim de bir sürü portekizli arkadaşım var; o yüzden portekiz'ı tuttum.

  • fraise  (11.07.16 01:01:10)
cehape zihniyeti yüzünden

  • prince legolas  (11.07.16 01:04:37)
Ronaldo dolayısıyla ben de Portekiz'i destekledim.

  • Tyler89  (11.07.16 01:14:36)
fransa diye fildişi sahilleri maça çıktı napalım.
diğer tarafta romanler var en azından. :)

  • bass solo take one  (11.07.16 01:24:27)
  • technicalte  (11.07.16 01:27:33)
Futboldan anlamam ama fransizlari pek sevmem:)
dallama fransızlar
ronaldonun sakatlanması vs.
  • all girls dream  (11.07.16 01:34:43)
Almanya kazansın istemiştim ben hep. Fransa Almanya'yı ezip geçtiği için Portekiz'in şampiyonluğuna sevindim. Bir de Portekiz çok iyi savunma yapmadı mı ya kalecisine hayran kaldım en çok o hak etti ^.^

  • amelie poulain  (11.07.16 02:28:54)
Çünkü Fransızları da Fransız lobiciliğini de ırkçılığını da sevmiyorum. Portekizi de sevmiyorum ama ikisi arasında elbette Portekiz.

  • nawar  (11.07.16 03:32:47)
Portekiz'de bir süre yaşadım, insanını ve kültürünü çok seviyorum. O yüzden Türkiye elendikten sonra Portekiz'i tutmaya başladım.

Fransa'nın dün akşam antipatik bulunmasının nedenlerinden biri de Ronaldo'yu sakatlamaları oldu.

Yalnız sonuç olarak doğru tespit, Protekiz'e turnuva boyunca hep laf edildi, sosyal medyada yerin dibine sokulduğunu gördüm hep, ama Fransa ile karşılaşınca birden herkes desteklemeye başladı, ona ben de şaşırdım ve anlayamadım.
  • peggy  (11.07.16 09:49:34)