[]

Küçük tansiyonum düzelmiyor

Dünden beri başım durmadan dönüyor ve tansiyonum düşük. Sabah 10 a 5 ti. Tuzlu yiyerek büyük olanı ilk 13 sonra 12 yaptım ama küçük düzelmiyor en fazla 6 oluyor. Ve baş dönmema katlanılacak gibi değil.
2 gündür çok tatlı yiyorum bundan olabilir mi?
Dün sarımsaklı yoğurtlu mantı yedim sonra böyle oldu. Sabah normal kahvaltı ettim daha sonra makarna yedim. Arada bir bisküvi, çikolata, baklava, maden suyu ve fındık götürdüm. Dayamamıyoruuum.


 
Yaşınız, alışkanlıklarınız ve yaşam tarzınızla ilgilidir. Buradan Prof bile anlayamaz. Doktora danışmanızı tavsiye ederim. Geçmiş olsun.


  • Erensq06  (10.07.16 23:57:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.