Superonline'dan memnun musunuz? Ev telefonu yok, sabit ucreti ne kadar?

TTNET'ten Superonline'a gecelim dedik. Ama guvenilir mi bilmiyorum. Ne sorunlar yasadiniz? Bizim apartmana fiber de varmis ama guvenilir mi bilmiyorum. 30 lira fazla verip TTNET'te kalsak mi bilemedim. Ozellikle asagidaki paket ilgimi cekti

m.superonline.net

Bir de ev telefonu olmayacak. Yine de bize ekstra bir ucret dayayacaklar mi?

100mbit/175gb kullanıyorum, kota eskiden 250gb'dı bir tek onun eksikliğini çekiyorum. Gerekirse 30 lira fazla ver superonline'a geç.

  • kimlanbu  (10.07.16 19:49:20)
gerekirse 30 lira ver superonline'a geç

+1
  • kırkmerak  (10.07.16 20:00:04)
Superonline iyidir. Fiber de varsa hiç durma geç.

  • angelus  (10.07.16 20:01:03)
Sabit ucret ne kadar arkadaslar?

  • Traveller  (10.07.16 20:11:24)
Fiber internet varsa Superonline kendi hattını kullanıyor. ADSL için geçmek mantıksız, hat aynı hat. TTnet kablolarını Superonline adıyla kullanıyorsun. Kalite değişmiyor. Biz hala rezillik çekiyoruz.

  • Lim5  (10.07.16 20:39:51)
3 sene önce kotam 250 gb'dı, bu sene yenilemeye geldiklerinde 125 dediler. 125 ne ya, 1 5 dakkada 1 gb indiriyorum zaten 10 saatlik indirme izni veriyorlar resmen. TTNET'in kotası ve hızı benzer veya daha iyiyse TTNET'te kal. Eylül'de iki oyun indiriyorum, kota bitiyor resmen. Böyle saçmalık mı olur!

  • noluyo yaa  (10.07.16 20:47:19)
365 gün kullanıyorsam en fazla 7 gün arıza görmüşümdür. o da küçük arızalar yani. ben memnunum şahsen.

ek olarak şimdi birileri ensar falan diyecek :)
  • false pretension  (10.07.16 21:18:48)
sabit ucret yalin adsl de 10 tl idi ben baglattigimda (2014 temmuz civari)
fiberoptik sisteme gecerseniz o 10 tl yi de almiycaz demislerdi.

  • safepassage  (10.07.16 21:20:18)
şu an taahhütlü dönemdeyim, sanırım 49 tl ve oldukça memnunum. ttnet kullanırken çok sıkıntı yaşıyordum, superonline a geçtiğimden beri bir defa bile aramadım müşteri numaralarını.

(bu arada faturama baktım 65 tl görünüyor hemen superonline ı "ilk defa" aradım taahhüdüm bitmiş, geçirmişler faturayı:)) haber vermediniz diye itiraz ettim, taahhüdüm yenilendi farkı da indirim olarak yansıtacaklar)
  • derz dolgusu  (10.07.16 21:50:00)
sakın ttnetten şaşma. ben geçtim hala yazlığa internet bağlamadılar. 3 ay dondurdum ücretsiz dediler 254 tl fatura çıkartmışlar. otomatik ödeme sonradan farkettik. geri verdiler ama uğraştık. ben bu hafta tamamen ilişiğimi kesip ttnete geçiyorum. turkcell i de kapattırıp vodafona devam. zaten ttnet altyapısını kullanıyorlar. nedense ben ttnetle hiç problem yaşamadım 2004 ten beri. geçen cuma yazlığa net bağlatmak için aradım öyle ilgililerdi ki anlatamam. superonline dan uzak durun.

  • illegalstar  (11.07.16 04:11:14)
ha ek olarak varsa kablonet kullan kışlıkta ondan var süper memnunum. onu da diyeyim. adsl harici fiberden daha iyi.

  • illegalstar  (11.07.16 04:12:36)
150tl

  • anne ben geldim ben godot hayirsizin  (08.03.17 09:11:16)