feridun duzagac i seviyo musunuz?

Çok tatlis bi abi değil mi ya? Duygusal ama tam yapış yapışlik sınırında fakat hiç de yapış yapış olmayan, böyle tuna kiremitçi çakalı gibi sevgili portfoyunu renklendirmek amaçlı kullanılmayan hafif kadınsı, sıfır erkeksi bi duygusallık. Süper adam değil mi ya? Inşallah yavşak değildir. Nazım in kadınlarla ilişkileri konusundaki yavşaklığı hala en büyük hayalkirikligi benim için. Bu adam öyle değildir di mi? Gerçi Nazım in yavşaklığı yakisiyormus kendisine de bu adama yakışmaz öylesi. Tuna Kiremitçi den beter sıçar yani. Çok tatlı bi adam değil mi?

beşiktaşlı

  • freebird5406_2  (10.07.16 17:11:06)
sevmiyorum.
nazım'ı seviyorum.

  • yalnux  (10.07.16 17:11:29)
Kişiğini bilemem ama akustik parçaları çok hoş.

  • mistikherif  (10.07.16 17:13:13)
seviyorum ben. sozleri zaman zaman igne deliginden hindistani gosteriyor insana, ince goruyor. kendisini bilemem tabi ama oyle yavsak birine benzemiyor gibi hissediyorum ben sarki sozlerinden.

  • in vino veritas  (10.07.16 17:15:12 ~ 17:15:37)
He işte bende hissediyorum. Nazım i kanlı canlı göremedim tabii ama "şiirleriyle büyüdük". Bir de fotograflarindaki o "Çok acayip şeyler yapasım var ama kendimi tutuyorum" bakışı her şeyi anlatıyor. Fd den daha çok severim tabii, yavşak dedik diye şey olmasın. Ben de yavşağım ama iyi bi insanim.

  • damdanakan  (10.07.16 17:19:13)
Kişi olarak iyi biri gibi de, şarkıları çok içimi bayıyor, bir iki şarkı dışında sevemedim. Tuna Kiremitçi, Mehmet Coşkundeniz ve her türlü duygusallık banyosunu sevmiyorum. Nazım Hikmet'i seviyorum ama kadınlarla ilişkileri ile ilgilenmiyorum; isimlerin hepsi aynı da farklı da olsa fark etmiyor. Açıkçası, şarkı ve şiirlere "İlişki de bana mı ilişki" gözüyle baktığımdan kim nasıldır, bilmiyorum. Mehmet Ali Erbil çapkınlığında kaldım en son. Facebook'tan paylaşıldığı kadarı ile Can Bonomo tatlış bir insan gibi duruyordu. Eğlenceli, şiirsel değil, rahat ama ciddi gibi, sorumsuz değil. FD'nin sevgilisi olsam on dakika sonra "Bir camları mı açsak, ne yapsak? Esmiyor" dermişim gibi geliyor.

  • aychovsky  (10.07.16 17:26:06 ~ 17:39:59)
ya kişilik olarak nasıl bir insandır hiç bilmiyorum ama 5 satırda nazım, tuna ve feridun üçlüsünü görünce keyiflendim ister istemez. şu geldi aklıma direkt,

prntscr.com

sondaki isme dikkat. yani bir başa bak bir sona bak hasfjkl
  • der meister  (10.07.16 17:32:41)
sevmiyorum pek.

nazım'ında şiirlerini severim ama yavşaklığına şahit olsam şu dönemde yaşasa sevmezdim heralde kendisini.
  • ruh i tibbiye  (10.07.16 18:10:08)
@der meister: fbjgfds taciz kral pepe, nadya bilmemkim diye giden komboya benzemiş. :) bi de iboizzetalisanmahzun dörtlüsü dbhfd

  • damdanakan  (10.07.16 18:22:32)
Tacsiz*

Fuck you t9 gibi
  • damdanakan  (10.07.16 18:23:06)
@aychovsky: iyi adam da bayik, aynen. Bi saat dinledim ders çalışırken, sınav stresi falan derken "Bi sus mk" diyip kapadım listeyi. Baydı.

  • damdanakan  (10.07.16 18:43:51)
Konserine gitmiştim, söyleyebileceğim tek şey süper bir adam olduğu. Orda daha bir sevdim Feridun abimizi.

  • clones  (10.07.16 18:52:47)
Sevmiyorum pek. Ruh gibi. Ben sevmem oyle ici gecmis insanlari. Tuna kiremitci'yi de tanimiyorum.

  • stavro  (10.07.16 18:55:33 ~ 19:10:21)
20senedir hastasıyım!

  • jimjim  (10.07.16 19:06:52)
çok seviyorum ben ya. küçükken de severdim şimdi büyüdük konserlerine gidince daha bir sever oldum. hep tek başıma ve aşk acısı filan çekmeden dinledim belki bir sevgiliyle ya da aşk acısı çekerken dinlesem daha da çok severdim. yine de baya çok seviyorum.

  • meteorzede  (10.07.16 19:36:40)
çok iyi bir insan. ama yakışıklı değil. tam bir meriç yani.

  • nickini degistiren yazar  (10.07.16 20:14:18)
Bazı olaylar karşısında saglam bir durus sergiledigine sahit oldum. Bir konserine gittigimde epey geç kalmıştı. Sebeplerini anlatti ve tum konser her firasatta özür diledi. Bircok sanatci yapmiyor bunu. Bende düzgün biri izlenimini saglamis bir sanatcidir kendisi. Ona ben o degeri vermedim kendisi kazandi. Kisaca severim evet.

  • o ben degilim  (10.07.16 21:00:17)
Çok tatlış.
Yavşak değil.
Kesin bilgi. :)
  • amelie poulain  (10.07.16 21:11:56)
severim bizim dönemde bahar şenliklerinde klip çekmişti ,bkz www.youtube.com

  • essoist  (10.07.16 21:18:19)