[]

dgs ve ales çalışma kitabı önerileriniz

kız arkadaşım ve ben biraz daha okuyalım diyoruz canımız sıkıldı
var mı bu işin piri şu yayın evi,bu kitap diyebileceğiniz bir çalışma kitabı 
murat yayınlarının dgs setini almıştım,gayet iyi sonuç aldım.
ihtiyaç yayınları da iyidir.

  • MtKrt  (09.07.16 22:41:24) 
ales için özel bir kitap alma,ygs mat. kitabı al kurtul


  • rakicandir  (09.07.16 22:42:58) 
ben pegem almıştım ama tavsiye verecek kadar çalışma vaktim olmadı. üstünkörü özet gerekirse; konuları kısa kısa açıklamışlar.
fakat şunu söyleyeyim; konular zaten bildiğimiz şeyler önemli olan hız. bu yüzden soru kitaplarına yönelmenizi tavsiye edebilirim.

  • cemiyetin unlu simasi  (09.07.16 22:59:20) 
pegem ales deneme alma!


  • dene  (09.07.16 23:09:12) 
İhtiyaç Akademi


  • mor bembombom  (09.07.16 23:10:00) 
Uzman kariyer in stratejik ales soru bankasini aldim. Türkçesine bakma imkanim olmadi ama sayisali gayet basarili. Bi genel tekrar anlaminda gayet guzel. Mantik cozeceksen cikmis sorulardan baskasini onermem. Yayınevleri pek yaklasamiyor


  • rayde  (09.07.16 23:27:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.