iphone 6s plus 64gb fiyat sorusu

merhaba,

yurtdışındayım, bu telefon 840dolar, çok mu uygun oluyor acaba trye göre ?

yakında iphone 7 çıkacak diyorlar, onu bekleyeyim diyorum ben, ne dersiniz ?

manteliteye bağlı, ben hayatta bir telefona 850 dolar vermem. maks 400 limitim var.

800 dolarlık telefonda yapıp 400 de yapamayacağın hiç bir şey yok.
  • kurnaz  (09.07.16 19:01:30)
Madem yurtdışındasın, bekle, yenisi çıktığında yenisini alırsın.

6s kullanan biri olarak söylüyorum.
  • brillant comme une larme  (09.07.16 19:01:53)
Bekle bekle nereye kadar
Artik eylulde cikmayacagi kesin belli oldu
Cunku daha lansmani bile olmadi saticilarina egitim verilmesi gerekiyordu coktan
Ben de 6 serisinden hic hoslanmiyprum ama 7 yi beklemek de anlamsiz
  • ananassuyu  (09.07.16 19:13:33)
Elindeki telefon idare ediyorsa bekle ama tabi benim bozulmak uzere bana sikinti cikariyor hep

  • ananassuyu  (09.07.16 19:14:35)
ben aldım bence bekleme :)
türkiye'de alırsan yurtiçi al yurtdışı cihaz alma.
garantisi şöyle 20-21 ay olan bir cihaz bul.
bir dünya kişi alıp satıyor.
  • lonelyman  (09.07.16 19:16:09)
@ananassuyu

Eylül'de çıkmayacağı kesin belli oldu demişsin, ayıptır sorması kaynağın ne acaba? Mirror, Macworld gibi sitelerin duyumlarına göre Eylül'de çıkacak.

Apple, 2012 yılından beri en güçlü IPhoneları tanıttığı keynoteları Eylül ayında düzenliyor. Cihazların Amerika ile beraber belli başlı ülkelerde satışa çıkması da aynı ayın sonunda gerçekleşiyor. Daha lansman bile olmadı demişsin, komik.

Daha önce cevap vermiştim bu duyuruya ama daha detaylı yazayım, eğer IPhone'ların daha önce çıktığı ülkelerden biriysen ve Eylül sonu Ekim başına kadar oradaysan, beklemeyip IP 6s alman saçmalık olur.
  • brillant comme une larme  (09.07.16 19:46:16)
Her türlü alırdım. En kötü satarsın ki hemen satılıyır.
Iphone7 tanıtımı eylülde satışları kasımda başlayacak diye biliyorum.
Iphone7 çıkınca takasa da verebilirsin.
  • intihar etsem de kendime gelsem  (09.07.16 21:14:19)
cevaplar için teşekkürler.

yıllardır android kullanıyorum, note serisinden memnunum aslında ama iphone gibi seri değil ve olmayacak gibi android platformu.

ben de bir tane deneyeyim dedim, aslında note 7 alacaktım ama artık iphone alacak gibiyim.

bulunduğum ülkeye yine gelecek tanıdıklarım olacak, yani onlardan rica edip aldırabilirim. o sebepten ben 7 yi bekliyorum o zaman.

peki bunun yeni çıkanının fiyatı ne seviyede oluyor genel olarak ?

internetten araştırdığım kadarıyla yaklaşık aynı fiyattan giriyormuş piyasa, doğru mudur ?
  • nucleon  (09.07.16 23:08:31)