Neden herkes bu gömleği giyiyor?

Bir gömlek alayım dedim. Almaz olaydım. Sanırsın belediye dağıtıyor. Neden herkes bu gömleği giyiyor?

dfcdn.defacto.com.tr

Zaten berbat gomlek. Herkes onu ucuz oldugu icin giyiyordur. Giymeyin artik bosverin.

  • stavro  (09.07.16 11:39:14)
ucuzdur ondan

  • ambrosia  (09.07.16 11:40:11)
bu ne kadar iğrenç bi gömlektir yarabbim

  • tchuck  (09.07.16 11:40:24)
Kim giyiyor? Ilk defan gördüm?

  • wiillii  (09.07.16 11:43:27)
igrenc otesi. bence neden herkes diye sormak yerine neden bu gomlek diye agla.

  • mayeskuel  (09.07.16 11:45:00)
30 ya da 40 lira bir şey. Bir gömlek için normal bence. Ucuz sayılmaz. Tabi kisiye göre değişir. Hosuma gitmişti ne yalan soyleyim. Ama o kadar cok gordum ki aldigima pisman oldum. Merkel bile bu renk giymis ya.

img-cdn.ntv.com.tr

Aynisi degil ama yakın bir renk.
  • tamamen hayal urunudur  (09.07.16 11:46:25)
İlk kez görüyorum. Baya kötü ayrıca. Hem kalite hem de tarz açısından.

  • Tyler89  (09.07.16 11:52:58)
Gömlek çok kötü, tanesi 35 liraya LC Wakikiden birkaç tane gömlek aldık geçenlerde arkadaşıma ve gayet de iyiler.
Çok para vermek istemeyip düzgün bir şeyler almak istiyorsanız ve erkekseniz kesinlikle LC Waikiki ye gidin derim.

  • mutekebbir  (09.07.16 11:53:57)
Ben de ilk defa gordum

  • neferkitty  (09.07.16 11:54:38)
Gomlek icin 30-40 tl gayet ucuz oluyor. Dogru durust bir gomlek en az 80-90tl den basliyor.
Cok para vermek istemiyorsaniz HM'ye gidin bence. Onlarinki yine iyi. Lcw defacto gibi yerlerden sacma sapan seyler giymeyin.

  • stavro  (09.07.16 11:55:38 ~ 11:56:42)
Bu senenin modasi bu renk heralde her yerde gormemin baska bir aciklamasi yok.

30-40 lira pahali degil tabiki ama normal ucuz da degil bence. Kiğılı'dan da gömlek aldım. Kigiliya gore tabiki cok ucuz ama bana gore normal bir gomlek fiyati.
  • tamamen hayal urunudur  (09.07.16 12:14:26)
Anadolu çomarı gömleği işte. Adam gidiyor LCW'ye DeFacto'ya gömlek alıp çıkıyor. Aldığı gömlek de bunlardan oluyor genelde.

  • angelus  (09.07.16 12:33:59)
dehsete dustum gomlegi gorunce. asla giymemek uzere gidip bir tane de ben alicam. gule gule kullan kardesim

  • exlibris  (09.07.16 12:35:03)
mantıklı bir cevap vermeye çalışayım:

Defakto lcw her yerde var.
Fiyatları ucuz.
Çoğu insanın maddi durumu ancak buralardan giyinmeye yetiyor. Hoşlarına da gidiyor.
Böyle olunca herkeste aynı üründen görüyorsun.
  • i ve been mistreated  (09.07.16 12:48:05)
Hiç görmedim daha önce. Gömleği de beğenmedim. Yeterince bakarsan esmer, saçları dikilmiş, sokakta telefondan müzik açan bir apaçi beliriyor.

  • Lim5  (09.07.16 13:46:29)
Heh tamam çomar hakareti de geldiğine göre dağılabiliriz.

  • tamamen hayal urunudur  (09.07.16 13:50:54)
İyi de bu modelin aynisindan (renkleri farklıydı) hem mudo'da hem de zara'da gördük biz. Sadece de facto'da yok yani. Kalite farkı vardır belki bu resimde belli olmuyor ama model birçok yerde mevcut. Sizin de her yerde görmeniz bundan kaynaklı bence.

Bir de biri beğenip aldıysa öyle iğrenç, böyle mide bulandirici filan demeyi doğru bulmuyorum. Tamam harika bir model değil ama yerin dibine sokulacak kadar da iğrenç değil. Rengi kötü biraz. Yine de çok begendiyseniz giyin bence. İçinizde kalmasın.
  • fraise  (09.07.16 15:23:44)
yanlış görmüyorum di mi, bir gömlek üzerinden bu kadar saydırıyorsunuz? vay amk ben de kendimi ruh hastası bilirdim.

  • der meister  (09.07.16 15:25:31)