[]

Booking den rezervasyon yaptım otele gitmeden aramam vs gerekiyor mu

İlk defa booking den rezervasyon yaptığım için danışmak istedim teşekkürler
 
gerek yok ama takıntılı biriysen, emin olmak istiyorsan ara rahatlarsın.


  • evde liyakat kalmamis  (09.07.16 09:19:38) 
HAyir. Rezervasyon onayi mail gelmistir zzten. Rezervasyon onayi demek teyit edildi demek.


  • stavro  (09.07.16 09:37:26) 
Onay geldiyse gerek yok.


  • eloharp  (09.07.16 09:43:14) 
Aramakta fayda var. Booking ile değil ama başka bir site üzerinden otel rezervesi yapılmıştı adımıza. Otele gittik, bize öyle bir mail gelmedi dediler. O zaman biz yerleşelim, firmayla haberleştikten sonra işlemleri hallederiz dedik. Saat ta gece 12'de gelmiş firmanın maili.


  • birşeylersoracağım  (09.07.16 10:36:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.