[]

4 kur alınan ingilizce kursunun iptali hakkında

Şimdi arkadaşım 1 kurunu bitirdi ama dersleri kötüydü. Baştan konuşulduğu gibi kur tekrarını kurs 1 seferlik karşılıyor. Tabi bu türlü şartlarla ve zorlamayla gerçekleşiyor. Şimdi ise normalde sabah giden arkadaşıma zorla akşam ders yazıyorlar. Evi uzak ve gelişi gece 12 hem kendisi bayan. Yani o kadar söylemesine rağmen tekrar olduğu için hak talep edemezsiniz diye geri çeviriliyor. Bu saçma taleplerden sıkılan arkadaşım iptal etmek istiyor. Kalan 3 kurun parasını verirler mi?
 
en net cevabı tüketici hakem heyetine gidip detaylıca konuşarak alabilirsiniz, en kısa zamanda uğrayın derim.


  • killerbee  (08.07.16 19:49:58) 
ben aslında burada ciddi bir sorun göremedim. çalıştığı saatlere koyulmamış ders, kaldığı için yerine kursta verilmiş.

onun kendi sorumluluğu bu, bayan ve gece 12 olması onun sorumluluğunda.
  • kurnaz  (08.07.16 20:23:05 ~ 20:23:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.