[]

İstanbulda kahvaltı mekanı önerisi

Selamlar,
Öncelik avrupa yakası. 2 kişilik ve 50 tlyi aşmayacak. 
besiktasta kahvalticilar sokagi var. orada bu fiyata rahat rahat yersiniz.


  • in vino veritas  (08.07.16 18:50:42) 
Beşiktaş'ta Cafe Faruk var. İnanılmaz ucuz ve bence o yöredeki en iyi kahvaltıcılardan biri. Bekleme yok ama yiyip kalkacaksın hemen.


  • Mcfly  (08.07.16 19:21:09) 
Cuma cts pazar nişantaşı bazlama 80 lira
Cts pazar barba vasilis (balat) 70 lira
İkisi de Pahalı ama geniş geniş oturup ölne kadar yiyebilirsiniz
  • fosforlu cevriye  (08.07.16 19:24:52) 
Rumeli hisari kale restoran. Aslinda fiaytlari o kahvalyiya uygundu ama son gittigimizde biraz pahalanmisti, kisi basi 30 olabilir.


  • red g  (08.07.16 20:45:20) 
Nişantaşı bazlama
Mekan dekorasyon da çok güzel menü de. Sınırsız zaten her şey. Sık sık gözlemeler de geliyor taze pişmiş
40 liraydı sanırım
  • amilaz enzimi  (08.07.16 23:14:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.