Kız çocuk , erkek çocuk

Kız çocukları daha çok mu sevilir sizce ailede? Böyle bi ayrım olmaz mı? Erkekler biraz büyüyünce uzaklaşıyor sanki aileden, kızlar daha bi yakın gibi. Aile iliskileri daha kuvvetli sanki.Cocugu olanlarda cevaplarsa çok daha iyi olur.

Kızım var memnunum. Cinsiyetten çok yetiştirmeye bağlı bence. Sen çocuğunu aşırı serbest yetiştirmezsen ailesinden uzaklaşmaz.

  • babilbaligi  (08.07.16 15:34:32)
yaşlanınca kız çocuk bize bakar erkek çocuk huzurevine atar diye bi düşünce olabilir :)

  • kelepir  (08.07.16 15:52:18)
yeğenim olana kadar ben hep erkek olsun istemiştim ama şimdi kızım olsun isterim.
kız bambaşka bir şey bence.
çok sevimli çook.
  • seyduna6687  (08.07.16 15:59:49)
1) Her iki cinsiyetteki çocuk da eşit sevilir.
2) İlk doğan çocuğun yeri biraz ayrıdır. Ona hissedilen sevgi daha farklıdır.
3) Sonra doğan çocuk küçük olması sebebiyle daha farklı sevilir.
4) Anneler oğullarını daha çok sever. Kızlarıyla iyi geçinirler.
5) Babalar da oğullarına farklı bakar. Kızlarıyla iyi geçinirler.
6) Erkekler büyüyünce evden uzaklaşmaz. Tam tersine kızlar daha erken gider.
7) 30 yaşında askerlik, iş sebebiyle bir erkek evde ailesiyle kalabilir.
8) Bir kız 20 yaşında ben evleniyorum diyebilir.
  • dissendium  (08.07.16 16:17:48)