[]

sultan papağanı için yem önerisinde bulunabilirseniz sevinirim

teşekkürler
 
öğünün nerdeyse yarısını sarı ve kırmızı darı oluşturur. sarı 500gr, kırmızı 200 gr diyelim. soyulmuş yulaf 150gr, düz kanarya yemi 100gr, kabuksuz ayçekirdeği 100gr, buğday 100gr. bunları alıp karıştır, içine de az miktarda keten tohumu, nijer, deve dikeni tohumu at, bu üçü toplam 100 gr olsa bile yeter.

hazır karışık yemler de satılıyor, o şekilde de alabilirsin. bu saydıklarımı aktardan kuşçulardan bu oranda alıpta karıştırabilirsin.
  • battal gemalmaz  (08.07.16 09:27:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.