[]

Zayif wireless

Arkadaslar merhaba,

2 Kat asagidaki wireless agini kuvvetlendirmek icin bir yol var mi? Yani telefonu kuvvetlendirici olarak kullanip smart TV min daha iyi baglanmasini saglayabilir miyiz?


 
access point alman lazim.


  • tezek  (07.07.16 19:51:46) 
5 metre usb kablosu al bunun ucuna usb wifi adaptör bağla sonra bunu pc ye bağla. onuda hotspot yap eve dağıt. başka yolu zor. verim alaman. hotspot için ostoto hotspot goo.gl veya connectify goo.gl programları var.


  • illegalstar  (08.07.16 00:11:49 ~ 00:14:06) 
tplink in kullanışlı sağlam access pointleri var. onlardan kullanabilirsin. kurulumu da basit.


  • mceydam  (09.07.16 02:17:07) 
sorunun cevabı bu olması lazım
urun.n11.com

  • fikir iscisi65  (09.07.16 03:45:55) 
wifi repeater almanızı öneririm. fişe takın. keyfinize bakın.


  • Horoz  (12.07.16 23:43:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.