[]

Yurtdisinda tv

Selam duyurucular,

Bir avrupa ulkesinde yasiyorum ve evde thompson marka lcd tv var. falat hicbirsey cekmiyor zikkim. Para verip birseyler almakta istemiyorum cunku izlemiyorum. Tek istegim cnn,bbc vb kanallardan birisinin surekli donmesi. Baska kanala gerek yok.

Bunu en kolay ve ucuz yoldan nasil cozerim? Mesela sadece cnni gostersin yeter. Baska bir beklenttim yok. Bilgisayari baglamak istemiyorum bu arada.

Simdiden tesekkurler.

 
sen bilgisayari baglamak istemesen de, cenazene yine tv'ye baglanmis bilgisayar gelir.

bundan daha kolay ve ucuz bir yontem yok, dusunme, tasinma yok, bagliyorsun ve direk izlemeye basliyorsun, bu kadar.

(avrupa'da yasayan bir vatandas)
  • no christ requires  (07.07.16 12:09:00 ~ 12:09:33) 
İkinci el Apple TV alabilirsin. Sonra bilgisayarından veya telefonundan AirPlay yapabilirsin.

Yanlış hatırlamıyorsam, ufak bir hack ile eski nesil Apple TV'lerde özel uygulama mümkün. CNN'in live streaming linkine bağlayabilirsin diye düşünüyorum.

Ama önerim yeni nesilden alman.
  • fbi  (07.07.16 12:18:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.