En sevdiğim diziler şunlar/ne izleyeyim?

Sherlock
Game of thrones
Vikings
Lost
Seinfeld
Friends
Black books
Oz

Bunları seven şunu da sever diyebileceğiniz dizi tavsiyelerini istiyorum.

the wire, sons of anarchy yenilerden netflix'in dizileri iyi gayet. mini dizi olarak the lost room, ikinci dünya savaşı ile ilgili olanlar falan.

  • phoera  (07.07.16 01:21:38)
Doctor Who
Coupling
How I Met Your Mother
Person of Interest

Ben Lost hariç yazdığın dizileri izledim ve seviyorum. Bunları da seviyorum.
  • nawar  (07.07.16 01:22:33)
breaking bad izle. bi de şunu dene: sözlükçülerin en iyi 10 dizi listesi başlığına git, sevdiğin bi iki dizinin adını yaz "başlıkta ara" kısmına. onları seven başka neleri sevmiş gör.

  • bbhkeydefe  (07.07.16 01:25:22)
black books'tan sonra the it crowd'u izlemeyeni (ya da tam tersini yapanı) mahalleye almıyoruz biz. konusu farklı olsa da tat olarak ikinci black books olarak düşünebilirsin the it crowd'u. it'ymiş nerd'müş gözünü korkutmasın, o taraklarda bezin olmasa da gayet eğlenebilirsin. the big bang theory gibi salak ve kasıntı bir dizi değil. zaten yapımcıları aynıydı yanılmıyorsam black books'la.

  • der meister  (07.07.16 01:26:37)
Bunların hepsini izledim ben. Sanırım duyulmamış yeni şeyler bulmaya ihtiyacım var. Teşekkkürler

  • istenmeyen evlat  (07.07.16 01:27:02)
@der meister izlemediğim bir öneri geldi. Teşekkürler!

  • istenmeyen evlat  (07.07.16 01:27:43)
Fringe.

  • anjelique laihiala  (07.07.16 01:48:36)
curb your enthusiasm izle. sana daha önce de önermiştim galiba ama öyle hatırlıyorum.

  • nickimin hakkini veremedim  (07.07.16 01:58:06)
Narcose
Coupling
Black Sails
Fringe
  • cancoskn  (07.07.16 11:08:14)
House
Suits
Mentalist
  • brad pitt  (07.07.16 11:13:28)
sopranos
house m.d
six feet under

nispeten az bilinir iki komedi önereyim bir de:
how not to live your life
him&her (çok beğenmiştim bunu özellikle)
  • kanter  (10.07.16 20:44:47)
Narcos
Bron Broen

  • amelie poulain  (10.07.16 20:46:56)
Louie, Episodes, The Americans.

  • noluyo yaa  (10.07.16 20:48:33)