[]

Otel Önerisi ( Belek-Side-Alanya)

4 ya da 5 yıldızlı, denize sıfır, her şey dahil paketli önerebileceğiniz otel varsa duymak isterim ?
 
Alva donna
Side star resort
Royal atlantis
Magic life jacaranda
  • kuehles blondes  (06.07.16 17:47:10) 
Lykia World güzelmiş, Anı Tur'un sitesinde uygun.


  • Lim5  (06.07.16 18:01:59) 
Long beach resort hotel


  • lesmiserables  (06.07.16 18:03:48) 
Fiyat olarak yukardan aşağıya;
Cornelia dimaond
Susesi
Paloma oceana
Hepsinden memnun kalırsın iyidir.
  • intihar etsem de kendime gelsem  (06.07.16 18:12:40) 
şimdi sms geldi bana, alanyada kahyaresorthotel.com herşey dahil 4 gece 5 gün, 719 lira, temmuz boyunca, alanyada kendi yerimiz var hiç otele neyim gitmedim gitmem.


  • selam  (06.07.16 18:29:33) 
Bir tanıdığımız gidip memnun kalmış Adora Resort Belek'ten yer ayırttık. Biraz eskice bir otelmiş ama ultra her şey dahil deniyor iyiymiş vs görücez bakalım. Gecelik 210-240 lira, turizmci bi tanıdığa sorduk diğerlerine göre gayet uygun diyor.

Not: ben hep pansiyon+bol gezmeli tatil yapıyordum böyle oteller hakkında pek fikrim yok.
  • rodriguez2  (06.07.16 19:37:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.