Abd icin 3 aylik hat-paket onerisi

Selam,

Arkadasim 3 ayligina sikagoya gidiyor. Ordan hat alacak ama hangi operstorun hangi paketini alacagini bilemiyor. Neyi onerirsiniz? (guncel linkiylr bersber olursa super olur)

Eskiden tmobile'in 29usd ye 2gb interneti vardi da artik degismistir diye dusunuyorum

At&t kullandım ben uygun fiyatlı sınırsız internetli falan var. En ucuzu t mobile en kaliteli değil ama. California için böyleydi. Güncel linkleri kopyala yapıştır yapana kadar sitesine girersiniz.

Hatta kullanımına bağlı günlük 100mb interner yurtiçi (abd) konuşma sms sınırsız 1 dolar paketi vardı at&t nin 3 ay evvel.
  • bir ileti paylastim  (06.07.16 13:10:19)
prepaid-phones.t-mobile.com

40 dolara 3 GB'lık paketi var. konuşma ve mesajlaşma sınırsız (Kuzey Amerika içinde)
50 dolara 5 GB
60 dolara 10 GB

uluslararası konuşma da dahil olsun dersen ekstra 15 dolar ödüyorsun, her yeri arıyorsun.

at&t'de 3 GB'lık paket 45 dolar. Ancak bunun internetini hotspot yapıp başka cihazlarda kullanamıyorsun. Dur şunu bilgisayara bağlayayım dersen yemiyor. O açıdan çok saçma bir özelliği var.
  • himmet dayi  (06.07.16 13:45:00)