telefon klavyesinin sol tarafındaki tuş basmıyor

i.hizliresim.com

resimde görüldüğü üzre klavyedeki tüm karakterleri yazabiliyorum telefonda ama "1 ve q" simgesinin olduğu kısma bastığımda "2 ya da w" basıyor. aşınmış mı orası neden böyle yapıyor bilmiyorum. telefon daha 2 aylık,

modeli vodafone smart ultra6

nasıl düzelir bu ?

teşekkürler.

Duyuruyu ben yazdım sandım. Bende de aynı sorun var ve telefon Vodafone Smart 6. Özellik olarak süper telefon yapmışlar ancak malzeme kalitesi bok gibi afedersiniz. Ekranın da çerçeve kenarlarında içten toz gibi lekeler oluşacak oluşmadıysa daha. Cuma günü çalışıyorsa teleservice, bu yazdığım iki sebepten telefonu vereceğim. Sen de uğraşma servise ver. Bu arada benim telefonum 3. Kez servise gidiyor, bir kere anakart değişti reşit probleminden. Bunların hepsi bu telefonun kronik sorunları.

  • adivar  (06.07.16 09:23:48)
(Reset problemi)

  • adivar  (06.07.16 09:24:28)