[]

eminevim birevim

buradan ev al alma nasil oluyor?

sistem nasil isliyor ve daha once buralardan ev sahibi olan tavsiye eden, uzak dur diyen var mi?


 
Komsumun kardesi almis,once bi sisteme giris parasi gibi 3-5 bin gibi bir para aliyorlarmis.
Sistemden cikarsan odedigin parayi aliyorsun ama bu parayi alamiyorsun.evrak parasi gibi dusun.

Eger ilk etapta cikarsa sanslisin yoksa sana cikana kadar girdigin fiyata ev bulamayabilirsin ama sanirim onun icinde kolayliklari oluyormus.

Sistem bi nevi imece usulu her ay bir kisiye ev aliyor.evi alana kadar kiradaysan az oduyorsun,aldiktan sonra odemeler cogaliyor.
  • brnbrs  (04.07.16 23:07:23) 
evet, soruyu tam cevaplayacak kişiyim.

geçen sene haziran ayında buradan evimizi teslim aldık.

80 aylık çekilişe katılmıştık.

her 10 ayda bir çekiliş oluyor. bize 3. çekilişte çıkmıştı.

40.ay sonunda yani tam ortasında bütün katılımcılar evini almış oluyordu.

aslında faiz bakımından avantajlı ancak istanbul gibi bir yerde konut fiyatları her yıl %10-20 arasında prim yaptığı için bu avantaj ortadan kalkıyor ancak anadoluda belkı bu avantaj olabılır .

güven problemi yaşamanıza gerek yok paranızı zamanında teslim ediyorlar.

başka aklınıza takılan soru varsa cevaplayabılırım
  • fikir iscisi65  (05.07.16 02:10:34) 
biz de 80 aylık çekilişe katılmıştık, ev 2012'de çıkmıştı son 6 ayını ödüyoruz şu anda. memnunuz tavsiye ederiz.


  • theconqueror  (22.08.16 12:45:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.